Maçlara beyaz mendiller ile gidiyoruz! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maçlara beyaz mendiller ile gidiyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!

Eylem gerçekleşiyor, gün bitene kadar açık kalmasına karar verdik.

Protesto dedigin boyle olur. Ne gerek var koltuklara siselere felan

İspanya'da statlarda istenmeyen teknik direktörler veya yöneticiler için taraftarlar tarafından gerçekleştirilen ''Beyaz mendil sallama'' geleneğine, Galatasaraylı taraftar da uydu.

Kale arkasında yer alan taraftarlar ellerinde getirdikleri beyaz mendilleri sallayarak, alınan kötü sonuçlardan sorumlu tutukları yönetimin ve başkan Polat'ın gitmesini istediler.

Anadolu Ajansı

Çağrıya kulak veren herkese teşekkürler..

[video=youtube;8dWlXcuxCbA]https://www.youtube.com/watch?v=8dWlXcuxCbA[/video]

Sanırım beyaz mendil protestosunu bu forumda ilk dillendiren kişiyim. Ancak bilin ki, hem beyaz mendil sallayıp hemde maç anında istifa diye bağırıp, ıslıklamak olmaz beyler. OLMAZ. Anlamı kalmıyor beyaz mendilin o zaman. Beyaz Mendil sallamanın arkasındaki felsefede "ben durum ne olursa olsun o formayı giyen herkese destek veririm ve yönetimin gitmesini istiyorum" mesajlarının aynı anda vermek yatar. Kısaca o formayı giyen fener topçusu da olsa, başkanlığımızı aziz yıldırım yapıyor da olsa geçerlidir bu durum. Beyez mendil budur. Takımı kesintisiz desteklerken sessiz görsel protestonu yaparsın. Böylece yüzlerce desibel den daha etkin ve daha düzeyli etki yaratırsın. GS taraftarının başı boş, içi boş çapulcular ordusu olmadığını, bu ülkenin sporda Avrupa'ya açılan köprüsünü temsil ettiğini hiç bir zaman unutmayın. Bizi bu klübe bağlayan şey körü körüne bir renk aşkı olmamalı. Arkasında bizi yücelten sağlam bir felsefe olmalı diye düşünüyorum.

O yüzden de diyorum ki: kalan son 5-6 maçta beyaz mendilleri daha hızlı sallayalım ama takıma sonuna kadar destek verelim.

Cevap: Maçlara beyaz mendiller ile gidiyoruz!

Konu başlığı değiştirilmiştir, yönetim yapması gerekenleri yapana kadar kampanyayı sürdürme düşüncesindeyiz.

takımın ihtiyacı olan da buydu (!)

taraftar takıma destek vermezse, hakemler neden ezmesin?

mendil neyse de, ıslıklama ve protestolar her yerde yapılabilir, stadda galatasaray formalı bir takım var ve o takımın desteğe ihtiyacı var

fenerbahçe maçında yapılmasın böyle protesto. o maçtan sonra yapılsın...

derbide de bulunduralım yanımızda nolur nolmaz.. gerci ben yensek bile istifaya cagrılaması gerektigini dusunuyorum yonetimin.. neyse bi onerim de organize olup staddan cıkmamak?? mac bitiminde beyaz mendillerle uzun sure bekleyelim , 5-10 dk degil ?? polat gitmeden cıkmayız diyelm :)

Gün destek günüdür. Fener maçından sonra tepkimizi vermeye devam edeceğiz. Fener maçı bitene kadar KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt