"Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"


Messi: "Real Madrid forması giyeceğime emekli olurum"Barcelona'nın Arjantinli yıldızı, Real Madrid forması giymektense futbolu bırakmayı tercih ediyor...Goal.com Türkiye

20 Oca 2011 12:11:00


Barcelona'nın süper yıldızı Lionel Messi, kulübüne ne kadar bağlı olduğunu bir kez daha kanıtladı.Kral Kupası'nda Real Betis'e 3-1 yenildikleri maç sonrası Sport.es'e konuşan Messi, "Real Madrid forması giyeceğime emekli olurum" dedi.Castrol Ranking'de 1'inci sırada yer alan Arjantinli yıldız, dün akşamki maçta takımının tek sayısını kaydetmiş ancak bir penaltı atışından da faydalanamamıştı.
 
Cevap: "Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"Tek kelime reis
tiphat.gif
 
Cevap: "Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"Real Madrid'i destekleyen biri olarak,Messi nin zaten Madrid formasini giymesini istemem. Barca ile özdeslesti öylede kalsin.
 
Cevap: "Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"Aynısını Arda söyleyince de bunları söylüyor muydunuz?Topmuş,bilmem neymiş :asd:
 
Cevap: "Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"Şu tip açıklamalara kıl oluyorum yahu. Mesela Arda'da Fener forması giymem falan diyor. Ulan basın öyle bir soru soruyorsa tersle soran adamı ne gerek var bu tarz sorulara diye.Böylece Barçacılar Messi'ye daha da taptı, Madridliler daha da nefret etti. İlginç..
 
Üst Alt