"Madrid forması giyeceğime emekli olurum!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"

Cevap: "Madrid forması giyeceğime emekli olurum!"

luis figo da öyle derdi. hatta barca başkanı da en iyi oyuncumuzu real'e mi satacağız derdi. gerçi barcelona formasının önüne reklam da almazdı değil mi. barcelona para için herşeyini satar be messi. real madrid de her futbolcunun içinde kısa da olsa olsun dediği bir yerdir.

luis figo da öyle derdi. hatta barca başkanı da en iyi oyuncumuzu real'e mi satacağız derdi. gerçi barcelona formasının önüne reklam da almazdı değil mi. barcelona para için herşeyini satar be messi. real madrid de her futbolcunun içinde kısa da olsa olsun dediği bir yerdir.

O nereden çıktı? Bu izlenimi bana hiçbir zaman vermedi Barcelona.

O nereden çıktı? Bu izlenimi bana hiçbir zaman vermedi Barcelona.

figo'yu asla satmayız hele ki real madrid'e diyerek rekor transfer teklifini görünce satmaları ve şu en son biz forma reklamı almayız para için diyerek katar birliğinin reklam teklifini reddetmemeleri bende bu fikri uyandırıyor.

o itici cümleyide sevmediğimden kurdum :)

Messi olayı farklı . Messi bugun sağlıklı ise bunu Barcelona klubune borçlu .Büyüme hormonlarında sorun vardı , tedavisininin tüm masraflarını Barcelona klubu karşıladı. Bunun değeri parayla ölçülebilir mi?

Messi olayı farklı . Messi bugun sağlıklı ise bunu Barcelona klubune borçlu .Büyüme hormonlarında sorun vardı , tedavisininin tüm masraflarını Barcelona klubu karşıladı. Bunun değeri parayla ölçülebilir mi?

+ İnanılmaz bir ücret alıyor ve baş tacı..

Hem aşığı olduğun kulüptesin,hem Dünya'nın bana göre en iyisi,hem de inanılmaz para kazanıyorsun :D

Messi gerçekten çok şanslı bir çocuk,o doğuştan yetenekli bir adam..

ronaldoya verdiği paranın fazlasını verseler messiye bence gider tabi şu durumda gitmez ama barcanın sisteminin çözülemsiyada içinde bir sorun karışıklı falan olması gerekiyor

bkz: Yıl 2000 E.Belözoğlu: ''Ölene kadar Galatasaraylıyım.Türkiye takımlarında Galatasaray'dan başka takımda oynamam.''

bkz: Yıl 2011 E.Belözoğlu: ''İçimde hep bi Fenerbahçelilik vardı.''

Yani demek istiyorum ki , para her şeyi değiştirir(miş).

Olursun tabi g.tten bacak, senin kazandigin parayi kim kazaniyor ki :eek:

bkz: Yıl 2000 E.Belözoğlu: ''Ölene kadar Galatasaraylıyım.Türkiye takımlarında Galatasaray'dan başka takımda oynamam.''

Kusura bakma ama barçayla bir sorun yaşamadığı takdirde gitmez yaşarsada zor herkez beleşoğlu gibi amatör değil ;)

He o gittiyse Mesi ayıp etmiş hakkatten.

Messi'yle Emre Belözoğlu'nu bir tuttunuz ya, tebrik ediyorum :D

figo'yu asla satmayız hele ki real madrid'e diyerek rekor transfer teklifini görünce satmaları ve şu en son biz forma reklamı almayız para için diyerek katar birliğinin reklam teklifini reddetmemeleri bende bu fikri uyandırıyor.

o itici cümleyide sevmediğimden kurdum :)

O Katar Birliğinin reklam teklifinin kabul edilme amacı, kulübün Laporta döneminde girdiği borç batağının ,formaya reklam alınılarak kapatılmasının düşünüldüğünden.

Duyuru:

Forumdaki bu anlamsiz Barcelona ve Katalunya hayranligi tarafimca 1/21/2011 tarihinden itibaren yasaklanmistir. Bundan boyle yerli yersiz Barcelona hayranligi, Barcelona savunuculugu, Ronaldo asagilamalari, Katalan teroristligi yapmak yasaktir.

Bilginize,

Hayri F. "HFC" Cund

He o gittiyse Mesi ayıp etmiş hakkatten.

Kusura bakma ama barçayla bir sorun yaşamadığı takdirde gitmez yaşarsada zor herkez beleşoğlu gibi amatör değil ;)

Messi'yle Emre Belözoğlu'nu bir tuttunuz ya, tebrik ediyorum :D

Şimdi 10 yıl öncesine gitsek , Emre Belözoğlu ilerde Fenerbahçe'de oynayacak desek , siz inanır mıydınız? Ben Messi'yle karşılaştırmıyorum tabiki.Ama bu futbolcular parayı gördü mü akıllarını kaybediyorlar. Emre Belözoğlu'nun son açıklamasını izledim adam iyice Fenerli olmuş.Galatasaray'a laf edecek kıvama gelmiş.

Duyuru:

Forumdaki bu anlamsiz Barcelona ve Katalunya hayranligi tarafimca 1/21/2011 tarihinden itibaren yasaklanmistir. Bundan boyle yerli yersiz Barcelona hayranligi, Barcelona savunuculugu, Ronaldo asagilamalari, Katalan teroristligi yapmak yasaktir.

Bilginize,

Hayri F. "HFC" Cund

Hayri başkan sen çok yaşa emi.

Duyuru:

Bilginize,

Hayri F. "HFC" Cund

:tiphat:

Üst Alt