# Mahamadou Diarra - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mahamadou Diarra

Renktaş galiba oğlunu brezilya lı diye fb ye okutacak anladı fb brezilya lılara iyi para veriyor :)

sadece espiridir :)

renktaşlar o değilde bu adam harbiden müthiş olur :) defans hucüm herşeyimiz olur cidden uçarız derim işte o zaman :D içimden bi ses bu adamla ilgilendik ama aldıkmı alamadıkmı bilmiyorum diyor :)

Haldun Üstünel'in yigeni sınıf arkadaşım olur

Haldun üstünel gecen hafta ispanya'ya gitmiş söyledigine göre

Real Madrid'in Satış listesine koyup lisans cıkartmadıgı M.Diaarra icin

İspanya liginde federasyona 25 oyuncu verebiliyorsun bunun icinde Gago Ve M.diaara yok satış listesinede kondular zaten

Tek sorun bonservisiymiş Adnan polat'ın Real madrid sportif direktörü ile ilişkileri iyi oldugundan bu rakamı 7-8 m euro'ya indireceklermiş

Real Hatırlarsınız Huntelaar icinde 20 m euro fiyat bicip 11 m euro'ya bırakmıştı

Son 7 ayı sakat gecirdi ve satış listesinde transfer olasılıgını yükseltiyor

Umarım gercekleşmez transfer...

ts forumundan alıntıdır benimde başka bi Galatasaray forumundan alıntımdır :)

Haldun Üstünel'in yigeni sınıf arkadaşım olur

Haldun üstünel gecen hafta ispanya'ya gitmiş söyledigine göre

Real Madrid'in Satış listesine koyup lisans cıkartmadıgı M.Diaarra icin

İspanya liginde federasyona 25 oyuncu verebiliyorsun bunun icinde Gago Ve M.diaara yok satış listesinede kondular zaten

Tek sorun bonservisiymiş Adnan polat'ın Real madrid sportif direktörü ile ilişkileri iyi oldugundan bu rakamı 7-8 m euro'ya indireceklermiş

Real Hatırlarsınız Huntelaar icinde 20 m euro fiyat bicip 11 m euro'ya bırakmıştı

Son 7 ayı sakat gecirdi ve satış listesinde transfer olasılıgını yükseltiyor

Umarım gercekleşmez transfer...

ts forumundan alıntıdır benimde başka bi Galatasaray forumundan alıntımdır :)

Katy Perry yazmış :eek: :D

https://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2562324

Katy diyorsa doğrudur.:)

Zor gibi görünüyor ama Üstünel varken aslında hiçbirşeyin zor olmadığına inanıyor insan.Elano da gelmez deniyordu Keita da gelmez deniyordu ama geldiler.Kesin gelecek buna kesin inanıyorum demiyorum ama olanaksız da değil hani..

Zor gibi görünüyor ama Üstünel varken aslında hiçbirşeyin zor olmadığına inanıyor insan.Elano da gelmez deniyordu Keita da gelmez deniyordu ama geldiler.Kesin gelecek buna kesin inanıyorum demiyorum ama olanaksız da değil hani..

Yanlışın var Töre. Keita'ya biz gelmez demedik. Çünkü onun ismi hiç geçmemişti. Resmi siteden öğrendik hepimiz. Civcivler bize gelmez falan diyodu. :D

Adnan Polat'ın samimi olduğu Real Madrid sportif direktörü Mijatoviç'ti ve bu adam görevinden istifa etti.Yanlış mı biliyorum?

Mahamadou Diarra'nın Real Madrid'den ayrılacağı söyleniyordu. Ancak başarılı orta saha oyuncusunun menajeri Frederic Guerra, bu iddiaları yalanladı.

Calciomercato'ya konuşan Guerra, "Gazetede Milan haberini okuduğumda hemen Diarra'yı aradım ve bu konuda bir şey bilip bilmediğini sordum; bilmediğini söyledi" dedi.

Mahamadou Diarra'nın iyileşme sürecinde olduğunu ifade eden Guerra, yıldız oyuncunun sadece ve sadece Real Madrid formasını tekrar giymek istediğini belirtti.

İki ay daha sahalardan uzak kalacak olan Malili futbolcuyla, Arsenal, Tottenham, Milan ve Juventus gibi büyük kulüplerin ilgilendiği iddia edilmişti.

Goal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt