Mahkeme İddianameyi Kabul Etti - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

Cevap: Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

Akdenizli siyasetçi dediğiniz Kürşat Tüzmen Mersin eski Akp milletvekili. Kanser kendisi artık mv değil.

Ama o olduğunu da düşünmüyorum, bu kadar acelenin arkasında başka biri var fakat adı bence ortada dönmedi. Şamil Tayyar gibi ucu dokununca operasyon durdu. Bu Üzeyir Garih gibi aslında kamuoyunda tanınmayan bir işadamı da olabilir.

Ali Koç zaten tüm lobileri çalıştırmıştır KOÇ ailesi bunların ağababalarıdır ama hükümetin takacağını sanmam. Öyle biri var ki hükümet ve başbakan kendinden fazla değer verdi. Cemaat karşı ama hükümet korkuyor. Kim ulan bu? :confused:

Kiğılı değildir muhtemelen. Ya bence 1 kişi değil 1 kuruluş-kurum-organizasyon veya cemaat. Farklı bir grup yani.

beyler birsey sorcam.yeterli milletvekili sayısı gerekiyor mu oylama için?mesela bdp karşı cıksa,bazı milletvekilleri oylamaya girmese falan...????

Akdenizli siyasetçi dediğiniz Kürşat Tüzmen Mersin eski Akp milletvekili. Kanser kendisi artık mv değil.

Ama o olduğunu da düşünmüyorum, bu kadar acelenin arkasında başka biri var fakat adı bence ortada dönmedi. Şamil Tayyar gibi ucu dokununca operasyon durdu. Bu Üzeyir Garih gibi aslında kamuoyunda tanınmayan bir işadamı da olabilir.

Ali Koç zaten tüm lobileri çalıştırmıştır KOÇ ailesi bunların ağababalarıdır ama hükümetin takacağını sanmam. Öyle biri var ki hükümet ve başbakan kendinden fazla değer verdi. Cemaat karşı ama hükümet korkuyor. Kim ulan bu? :confused:

finansörlerden biridir ama harbiden kim.

Su yazdiklarin bence o akrabalik ve Gumusdag kadar onemli belki de daha onemli. Lig Tv buyuk kayba ugrar ki zaten kuluplere cogu para ordan geliyor. Bir sekilde bu durum bizim kulubun bile tavir belirlemesinde etkili oluyordur. Sonucta cok buyuk bir ekonomi futbol ekonomisi ekstra is adamları onların baglantilari vs. vs. Yani direk imza atmasan bile kararlara kulupler icin diyelim burdan bastirdiklarinda bile imza atmak zorunda kalabilirsin.

Ben o yüzden buradaki arkadaşların kızgınlığını anlıyor fakat katılmıyorum. Biz maddi olarak ve anlaşma gereği Lig TV talebi üzerine (havuz kuralı boyundurluğu) evet demişizdir. Ligin başı FT'nin röportajı :"LigTV nin sorununu anlıyoruz üzerimize düşeni yapacağız".

Bakiyorum herkes hükümete yükleniyorda diger partiler sanki hayir diyor?

Biri basbakanin yakini diger baska birsey biri milletvekili ariyor.Bu isin icinde CHP de var MHP de var.Bence siyesete fazla girmemek lazım en azinda dedikodulari :D

Hey yavrum hey ülkeye bak!

Şikeçi/Dolandırıcı/Çıkar amaçlı suç örgütü kurmuş adam için meclis sabahlıyor. :005:

Bu ülkede "Demokrasi", "Hukuk Devleti", "Hukukun üstünlüğü" gibi kavramlar tırvırı arkadaş, bugün gösterdiler bize bunu.

Üst Alt