Mahkeme İddianameyi Kabul Etti - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

Nihat Özdemir: “Eski yasa ile yeni yasa arasında fazla bir değişiklik olduğunu düşünmüyoruz. Bizleri temsil eden Futbol Federasyonu’ndan şunu rica ediyoruz; küme düşme kaldırılsın. Fenerbahçe’siz Süper Lig ağır darbe alır. Bu konuda anlayış bekliyoruz.”

Fenerbahcesiz süper lig = şikesiz süper lig.

Cevap: Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

valla teşebbüsün bile suc oldugu bir ortamda trabzonda sucludur. cünkü teşebbüs etmiş adamlar resmen.

beşiktaşta dolaylı yoldan teşebbüs etmiş. menager arcılıgıyla işi baglamaya calışmışlar. hicbiri temiz degil.

C) Cumhurbaşkanının ikinci kez veto etmesi halinde meclis, kanunu aynen kabul edemez.

D) Cumhurbaşkanı bir kanunu kısmen ya da tamamen veto edebilir.

Cumhurbaşkanı 1 değil 2 kere aynı yasayı veto etme hakkına sahiptir.

Mecliste bir yasa çıkıyoru geçtim, yasa çıkarken birbirlerinin avukatlığını yapmaya da başladılar. Sanki iktidarı muhalefeti hepsi tek yerden yönetiliyor.

22.05.2011 günü saat:22.34'de Mehmet Yıldız'ın X ġahsı aradığı görüĢme;

Mehmet: "Ne yapayım Fenerbahçe'yi Ģampiyon yaptık gidiyorum", X ġahıs: "Oğlum orada kafayı

çakıp atsana golü ya ayakla vuruyorsun sen ayakla vuramazsın ya", Mehmet: "Nereye gidecekmiĢ ne golü

atacağım ya ben oraya gol atmaya gitmedim ki...ben oraya bulunmaya gittim o da tesadüf oradan

adam...Santos boĢuna geldi, ben Ģey baĢkana söyledim ben ayrılacağım diye haberin olsun ha", X ġahıs:

"ġeyle orada iyi geçin konuĢ yeni Sportif direktörümüzle...Ümit Karan", Mehmet: "Ümit abiyle konuĢurum ya", X

ġahıs: "Bıraktı futbolu zaten...Ģimdi o gelecek herĢeyle o ilgileniyor", Mehmet:"Transferlerle mi", X ġahıs: "Fenerle

anlaĢmıĢ güya Sezer yöneticilerle dedim Ģampiyon olsunda barı moral bozukluğu olmasın",

şu tapede mehmet yıldız resmen macı sattıgını söylemiş lan. nasıl serbest bırakıldı bu adam:mad:

Üst Alt