Mali Kongre Tedbirli Olarak Durduruldu ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mali Kongre Tedbirli Olarak Durduruldu !

Cevap: Mali Kongre Tedbirli Olarak Durduruldu !

Dediğim gibi kongre iptal olmadı.Sadece dava süresince seçim olmayacak.Daha doğrusu Adnan Polat'ın seçim yapma zorunluluğu yok.

Sakin olun beyler başkan seçim kararı alacaktır bunu yaparak bakın istesem başkanlığı bırakmam ama ben öyle bir Galatasaraylıyımki herşeye rağmen seçime gidiyorum diyecektir.Rahat olun.

Ben de oyle dusunuyorum. Borclu cikarmaga calisacagindan eminim Galatasray camiasini.

Seçim kararı alacak. Merak etmeyin. Kongre tekrar edilecekmiş. Tekrar edilecekse mail olrak da ibra edilmez. Bu riski alamaz

Cevap: Son Dakika | Mali Kongre, mahkeme kararıyla iptal edildi!

idada.jpg

https://www.gscimbom.com/forum/turg...tisi-duzenliyor-l-ntvspor-16.html#post2330978

Buraya gel. :asd:

Kimse kafasını karıştırmasın..Polat seçimi açıkladı..Hiçbirşey olmaz !

adnan polat secimi 14 mayıs olarak acıklayarak yeni yönetimin önümüzdeki seneye hazırlanma sürecinide baltalamakdadır dahası son mahkeme kararından sonra ben secimin olmayacağını düşünüyorum keza secim acıklaması bence son derece politik bir acıklamadır , 14 mayısa kadar cok şey değişecekdir ve malesef koskoca klüp perişan edilecekdir...

adnan polat secimi 14 mayıs olarak acıklayarak yeni yönetimin önümüzdeki seneye hazırlanma sürecinide baltalamakdadır dahası son mahkeme kararından sonra ben secimin olmayacağını düşünüyorum keza secim acıklaması bence son derece politik bir acıklamadır , 14 mayısa kadar cok şey değişecekdir ve malesef koskoca klüp perişan edilecekdir...

Mahkemelerde sürünen bir kulüp bıraktığın için kendinle gurur duyabilirsin Adnan Polat!! 25 milyon G.Saraylının merakla beklediği toplantıda söyleyeceklerini "hazır metinden" okuyorsun, yazıklar olsun..Bu bile ne kadar içler acısı durumda olduğunu gösteriyor, soru almaya cesaret dahi edemiyorsun...Seçim tarihinin geç olmasını'da "diğer başkan adaylarının hazırlanmasına imkan sağlamak için" diyerek gözümüzün içne baka baka bize aptal muamelesi yapıyorsun...Sen G.Saraylı değilsin!!

Simdi Adnan Polat aday olacakmi olmayacakmi? Aday olsa ne yazar , fakat aday olabiliyorsa Cemal Ozgorkey ve Haldun Ustunelde aday olabilir

bu davayı açanlar GS ı daha çok zarara uğratıyolar derhal üyelikten atılmalıdırlar bu kulübe seven milyonlarca üye var

Özgörkey,Helvacı,Üstünele yol açıldı..Polatta istese aday olabiliyor..Bunu kendide söyledi ama veda ediyorum.Aranıza dönüyorum dedi..

Bu karar seçimi etkilemiyor..

Yönetim kararı ile seçim tarihi belirlendi..Özellikle Polat bunu söyledi..Mahkeme olayını zaten oda biliyordu.

Üstünel yeni yönetimde görev alsin. tek istegim bu. Galatasaray'i uzun vadeli bir vizyonla avrupanin zirvesina tasiyacak kafa yapisi onda var.

Galatasaray 3-5 kişinin tekelinde olan bir kulüp değil, bunu genel kurul'da gördük. Bizim gibi düşünenler olduğu kadar, ibra eden, edilmesi gerektiğini düşünenler de var. O kişilerin mahkemeye başvurmaları haklarıdır ne kadar biz beğenmesekte. İbra olsaydı, muhtemelen karşı taraf mahkemeye gidebilirdi. Tarihinde ilk defa ibra edilmemiş başkan olmamanın yolları aranacaktır elbette. Seçim kararı almış olması şu durumda yeterlidir. Ancak durumu kullanıp kongreye taraftarlarını yığıp ibra edildikten sonra seçim kararını geri alır mı? Bence alır, o derece güvenmiyorum artık.

Adamları kapıdan kovuyoruz bacadan girmeye çalışıyorlar. Yüzsüzlük bu.

Simdi Adnan Polat aday olacakmi olmayacakmi? Aday olsa ne yazar , fakat aday olabiliyorsa Cemal Ozgorkey ve Haldun Ustunelde aday olabilir

Adnan Polat bugünki konuşmasında bana aday olmayacak izlenimi verdi.."Hakkımızı helal ediyoruz" cümlesi sanki noktayı koymuş gibi geldi bana. Birde "aranıza dönüyoruz" diyerek ben artık yokum demek istediğini hissettim. Bu kadar kısa sürede yeni ekip kurmak ve camianın güvenini kazanacak bir sinerji yaratmak çok zor..Onun tek derdi "ibra edilmeyen başkan" olmamaktı, mahkeme yolu ile onuda başarmak üzere. Bence seçimlerde aday olmayacak, olursa son darde daha yıkıcı olur!!

Üst Alt