Malouda İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malouda İddiası

Cevap: Malouda İddiası

Aradigimiz oyuncu kesinlikle degil,artik eskisi gibi yeterli süreleri alamiyor kariyerinde düsüste bir oyuncu,tabiki bizde ilk geldigi yil etki yaratir tecrubesi v.s fakat ben aradigimiz oyuncu olmadigini söylebilirim,skorer kimliginden cok uzak,koca sezonda tek golü var ve bu oyuncu atak oyuncusu,yasi felan önemli ona takilmak cok sacma adam diriyse zaten oynar,18 yasindakileride görüyoruz 60.dakikadan sonra dil disarida...

Kalouda aradigimiz oyuncu degil,chelsea'den birini alacaksak Fernando Torres olmali,tam aradigimiz oyuncu her ne kadar gol atmayi unutsada...

:q

Benim anlam veremediğim Malouda temposu düşen bir oyuncu değil şuan 31 yaşında, koşmayan bir oyuncu olsa tamam, Türkiye'de bir tane Maoluda'dan iyi kanat oyuncusu gösterin tamam deyicem adam 33 maç oynamış bu yıl sezon sonuna kadar 40 yapacak en az daha ne olsun, Elmander 30+ ama 20'likler onun kadar çalışıp, onun kadar mücadele etmiyor bu oyuncuya göre değişir.

Türkiyeye göre aliyorsak isimiz var,bu ligde kimler kral olmuyorki,biz cok yüksek kalibreli bir arenaya cikacagiz,orda daha skorer daha diri ve tempoyu kaldiricak oyuncular lazim,haklisin cok güclü fizik acidan cok büyük sorun yasamaz senle ayni fikirdeyim ama bize skor üreten bir kanat oyuncusu lazim,özelikle avrupa arenasinda buna fazlasiyla muhtac olacagiz,ben hesabimizi sampiyonlarligine yapiyoruz diye tahmin ediyorum,yoksa bu ligi fatih terim her sene alir...Eldekilerle bile...

Aradigimiz oyuncu kesinlikle degil,artik eskisi gibi yeterli süreleri alamiyor kariyerinde düsüste bir oyuncu,tabiki bizde ilk geldigi yil etki yaratir tecrubesi v.s fakat ben aradigimiz oyuncu olmadigini söylebilirim,skorer kimliginden cok uzak,koca sezonda tek golü var ve bu oyuncu atak oyuncusu,yasi felan önemli ona takilmak cok sacma adam diriyse zaten oynar,18 yasindakileride görüyoruz 60.dakikadan sonra dil disarida...

Kalouda aradigimiz oyuncu degil,chelsea'den birini alacaksak Fernando Torres olmali,tam aradigimiz oyuncu her ne kadar gol atmayi unutsada...

evet torres i alalim cok mantikli...

Abi Torres'i kim gönderiyormuş? :D O adam en kötü sezonunu bile yaşasa hala müthiş bir piyasası var. Ki gelin görün ki bu hafta 2 gol 2 asistle oynadı. Bu sezonun sonuna kadar da performansını yükseltecek iyice, göreceğiz.

Torresin dehset kazanci olmasa bonservisi 20-25 milyon paound chelsea birakabilir zira kurtulmanin yollarini ariyor,ama yilda 10 milyon euro kazaniyor diye biliyorum yada 12 milyon euro tam net degil :D

gunumuz futbolun kanat oyunculari skorer ozellikleri olmali, robben, ribery, di maria, shaqiri, stoch bu tip kanatlar var artik buyuk takimlarda, o tarz kanat icin arayis ta olmaliyiz... gol atacak kanat kaleye bombalicak birisi.

Kabul edin tam aradigimiz oyuncu Torres yalniz,Elmander-Torres bir yan yana düsünün....

tecrübeli oyuncu iyidir hoştur ama belli bir sınırı vardır

ilk 11e 7-8 tane 30+ adam koyarsan bi yerde patlarsın

ben tecrübeli oyuncu tercihimi forvet hattında berbatov gibi bir adam için kullanıyorum

kanatlara genç oyuncu alınmalı

kanat genç işi

inşallah gelmez bitmiş bir topçu istemem yaa :S hiç bir özelliği yok adamın gereksizzz kanat dediğin azcık genç olcak bu adam gelse ne işe yarar ya :S

Sezon sonu amrabati alacagiz,asparagas haber takmayin fazla,Fatih hoca anlasti bana göre kayseriyle yönetim sezon sonu icin,görün bizim alacagimiz adam amrabat olur,forvete baya büyük bir isim bekliyorum barosuda 5-6 satariz cünkü,stancuyu,pinoyu,culioyu 6-7 bir paraya satariz,bazi oyuncularla sözlesme yenilemeyiz,20-25 milyon euroda üstüne sampiyonlarligi icin ek kaynak yaratilar,Türkiye transfer rekorunu kiran bir oyuncu transfer ederiz...Kanadada amrabati alirlar,2-3 yerli alirlar,Rierayida satariz...

Bana göre ilk hedefimiz amrabat olacak cünkü ucuz....

İlk başta bende gelmesini istiyordum ama bence farfanı almak daha mantıklı . Bütün gücümüzü berbatov ve farfana harcamamız lazım bence .

Türkiyeye göre aliyorsak isimiz var,bu ligde kimler kral olmuyorki,biz cok yüksek kalibreli bir arenaya cikacagiz,orda daha skorer daha diri ve tempoyu kaldiricak oyuncular lazim,haklisin cok güclü fizik acidan cok büyük sorun yasamaz senle ayni fikirdeyim ama bize skor üreten bir kanat oyuncusu lazim,özelikle avrupa arenasinda buna fazlasiyla muhtac olacagiz,ben hesabimizi sampiyonlarligine yapiyoruz diye tahmin ediyorum,yoksa bu ligi fatih terim her sene alir...Eldekilerle bile...

Bence Maoluda'yı gözünüzde küçültüyorsunuz, Malouda her yıl hem avrupa hem ligte tempolu, yüksek seviyede futbol oynayan bir oyuncu, ben GENÇ oyuncu istemiyorum açık konuşuyorum, yetiştirmekle, adaptasyonla, her transfer döneminde gitti gidicekle bu işler olmuyor alıcaksın Malouda'yı yazıcaksın sol kanata gözü kapalı oynar oynatır.

Senin istediğin kanat oyuncusu nasıl bilmiyorum ama Malouda 4-4-2'de süper oynar savunması yüksek sürekli koşan süratli bir oyuncu, bence Terim'in en çok istediği oyunculardan biri bu benim fikrim tabii. Yani bize gelipte genç başarılı olmuş oyuncu yok ! Ribery'i derseniz 4-5 ay kaldı adam, bugüne kadar Türkiye'ye gelmiş en büyük yetenek Fabio PİNTO'yuda gördük neredeyse kovalaycaktık adamı, Breziya'nın en iyi 100 metrecesi Brezilya Ümit Milli takımının 10 numarası olarak geldi buraya R10 bile o kadrodaydı ama Pinto kadar beklenti yoktu.

Sezon sonu amrabati alacagiz,asparagas haber takmayin fazla,Fatih hoca anlasti bana göre kayseriyle yönetim sezon sonu icin,görün bizim alacagimiz adam amrabat olur,forvete baya büyük bir isim bekliyorum barosuda 5-6 satariz cünkü,stancuyu,pinoyu,culioyu 6-7 bir paraya satariz,bazi oyuncularla sözlesme yenilemeyiz,20-25 milyon euroda üstüne sampiyonlarligi icin ek kaynak yaratilar,Türkiye transfer rekorunu kiran bir oyuncu transfer ederiz...Kanadada amrabati alirlar,2-3 yerli alirlar,Rierayida satariz...

Kanada deyince aklıma niye ülke olan Kanada geldi :)

Amrabat'in ucuz olacagini hic sanmiyorum. Nerden baksan 6 Milyon veririz

Üst Alt