Malouda İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Malouda İddiası

Cevap: Malouda İddiası

Malouda'nin tecrübesi yeter. Tabiki cok faydali olur. Yasi da cok önemli degil. Ama 2 senelik futbolcuya 4-5 Milyon bonservis verilmez. Hata olur. Bedava olsaydi hayir demezdim

Bence Maoluda'yı gözünüzde küçültüyorsunuz, Malouda her yıl hem avrupa hem ligte tempolu, yüksek seviyede futbol oynayan bir oyuncu, ben GENÇ oyuncu istemiyorum açık konuşuyorum, yetiştirmekle, adaptasyonla, her transfer döneminde gitti gidicekle bu işler olmuyor alıcaksın Malouda'yı yazıcaksın sol kanata gözü kapalı oynar oynatır.

Senin istediğin kanat oyuncusu nasıl bilmiyorum ama Malouda 4-4-2'de süper oynar savunması yüksek sürekli koşan süratli bir oyuncu, bence Terim'in en çok istediği oyunculardan biri bu benim fikrim tabii. Yani bize gelipte genç başarılı olmuş oyuncu yok ! Ribery'i derseniz 4-5 ay kaldı adam, bugüne kadar Türkiye'ye gelmiş en büyük yetenek Fabio PİNTO'yuda gördük neredeyse kovalaycaktık adamı, Breziya'nın en iyi 100 metrecesi Brezilya Ümit Milli takımının 10 numarası olarak geldi buraya R10 bile o kadrodaydı ama Pinto kadar beklenti yoktu.

Ben ingiltere premier ligini nerdeyse her hafta seyrediyorum yani süperligdeki oyunculari ne kadar iyi taniyorsam Maoluda'dayida defalarca izledim,zaten Chelsea yillardir izliyoruz kariyeri felan tartismak ne haddimize,senlede ayni fikirdeyim Türkiye berbat liginde ronaldo etkisi yaratir ama ben sampiyonlarliginde daha büyük hedeflerin iskeletinde onun olmayacagi düsüncesindeyim,avrupa arenasi icin yeterli degil,yeni bir yildizi biz parlatmaliyiz mesela nordin amrabat kim bilebilirki sampiyonlarliginde neler yapabilir?

Yoksa Maoluda gibi bir oyuncuya burun felan kiviracak degiliz,Riera oynuyor suan kanadimizda yani oyniyamiyor....

mesela benim genç oyuncudan kastım

20-21 yaşlarında bebeler değil

26-27 yaşlarında selçuk inan gibi en verimli çağında olan futbolcular

Ben bu adamı pek beğenmiyorum,2 senedir de düşüşte baya.

Bana kalırsa Riera'ya bir sezon daha sabredilmeli,şu an Türkiye'deki en kaliteli sol kanat oyuncusu bence.

Yaz döneminde iyi bir kondisyon takviyesiyle gelecek sezona damga vuracaktır.

Amrabat'in ucuz olacagini hic sanmiyorum. Nerden baksan 6 Milyon veririz

Bonservise takiliyorsunuz hep,oyuncunun yillik alacagi burda önemli olan,mesela Maoluda deniyor,chelsea kaca birakir tahmin yapsak 2-3 assagi birakmaz sanirim,bu oyuncu yilda 3 3,5 arasi bir para ister,en cok kazanan oyunculardan biri olur,Riera düsünün ne kadar aliyor,Amrabat ise 400 bine oynuyormus kayseride biz 1,1 önermisiz,4 yillik mukavele imzaliyacaksin,sana 4 seneligi 4,5 felan gelecek senin düsündügün gibi 6 versek,10,5 olacak toplam maliyeti,fakat Maoluda 3 bonservisine versen en iyimseriyle yilda gene 3 kendine versen en iyimseriyle,4 yillik kontrat yapsanki yasi var uzun kontrat ister,15 milyon para vermis olursun,5 fazla verdigin gibi yasi 35 gelmis Maoluda'nin son duragi Türkiye olur dönüsü yok,fakat amrabati iyi bir meblagaya hala satabilirsin 2-3 sezon sonra...

Malouda'nin tecrübesi yeter. Tabiki cok faydali olur. Yasi da cok önemli degil. Ama 2 senelik futbolcuya 4-5 Milyon bonservis verilmez. Hata olur. Bedava olsaydi hayir demezdim

Bana başarıyı getircekse düşünmeden veririm, hiç kendimizi kandırmayalım, bu Ülkede kimlere neler veriliyor. Sercan, Yiğit'e verilen bonservis toplamı ne kadar ? Gençte ne oluyor ışık varmı ? Stancu 5.5€ gelmedimi ? Genç oyuncu oldumu verelim 31 yaşında olunca pahalı, Elmander'i kiralasaydık sozlesmesi devam etseydi, sezon sonu 5€ isteseydiler bu yaştaki oyuncuya cok verilmez mi diyecektin ?

mesela benim genç oyuncudan kastım

20-21 yaşlarında bebeler değil

26-27 yaşlarında selçuk inan gibi en verimli çağında olan futbolcular

Evet selim arkadaşımıza katılıyorum . Ortasaha ve kanatlar bence yaşlı olmamalı . Çünkü takımların en dinamik olması gereken yerler orası . Yaşlı futbolcu alınacaksa 2 bölgede tercih ederim . Ya forvet ya defans . Mesela Carvalhoyu alma sansımız olsa hayır demem . Yada forvete Miccoli . Di Natale tarzında adamlara hayır demem . Çünkü özellikle forvetlerin cok koşmasına gerek yok . Golcü her yaşında golcüdür . Son vuruşundan ve gol sezgisinden hiçbişi kaybetmez . Aynı şekilde defansda ole . Biraz hızları azabilir ama o defansın ortasındaki 1 oyuncunun daima tecrübeli olması lazım vs .

Maoluda yasi felan önemli degil geri dönüsü olmayan bir para ve ben skorer kimligi olmamasinin derdindeyim,istatik olarak kötü bana göre daha skorer daha cok asist yapan bir kanat oyuncusu almaliyiz.

Ben ingiltere premier ligini nerdeyse her hafta seyrediyorum yani süperligdeki oyunculari ne kadar iyi taniyorsam Maoluda'dayida defalarca izledim,zaten Chelsea yillardir izliyoruz kariyeri felan tartismak ne haddimize,senlede ayni fikirdeyim Türkiye berbat liginde ronaldo etkisi yaratir ama ben sampiyonlarliginde daha büyük hedeflerin iskeletinde onun olmayacagi düsüncesindeyim,avrupa arenasi icin yeterli degil,yeni bir yildizi biz parlatmaliyiz mesela nordin amrabat kim bilebilirki sampiyonlarliginde neler yapabilir?

Yoksa Maoluda gibi bir oyuncuya burun felan kiviracak degiliz,Riera oynuyor suan kanadimizda yani oyniyamiyor....

Elmander EPL'nin vasat oyuncusuydu, o zaman oda avrupada iş yapmaz bu mudur yani ? Malouda CL için yetersiz diyorsunda adam her yıl orda üst düzey futbol oynuyor, Amrabat neresini parlatıcan bırakın şu adamı artık, CL'de maca cıksa adamın dizleri titrer, iddaa ediyorum ortalama yıllık maç başına koştuğu mesafe Amrabat'tan fazladır, Türkiye'de anadolu takımının oyuncusu bu ben bir tane büyük takımında cıkıp istediğini ilgilendiğinide görmedim bugün Malouda'yı alabilmek için avrupanın yarısı uğraşır o kadar da değil artık.

Elmander EPL'nin vasat oyuncusuydu, o zaman oda avrupada iş yapmaz bu mudur yani ? Malouda CL için yetersiz diyorsunda adam her yıl orda üst düzey futbol oynuyor, Amrabat neresini parlatıcan bırakın şu adamı artık, CL'de maca cıksa adamın dizleri titrer, iddaa ediyorum ortalama yıllık maç başına koştuğu mesafe Amrabat'tan fazladır, Türkiye'de anadolu takımının oyuncusu bu ben bir tane büyük takımında cıkıp istediğini ilgilendiğinide görmedim bugün Malouda'yı alabilmek için avrupanın yarısı uğraşır o kadar da değil artık.

Seckin tamam adami begeniyorsunda tuhaf bir benzetme olmus Elmander bize gelmeden önce ben Elmanderi yaklasik 6 senedir külübe mail atiyordum alin bu adami diye,beni cevremde taniyan herkes bilirki gencliginde bizim formada görmek benim hayalimdi,neyse herseyi gecelim Elmander bize gelmeden önceki sezonunda 57 premier lig macina cikmis,15 gol 8 asistle oynamis,nasil premierligin vasat oyuncusuydu söylermisin,kim vasat yahu sakami bu Elmander hic bir vakit vasat oyuncu olmadi,nerdeyse oynadigi tüm takimlarda takip ettim,büyük hakarettir bu elmandere.

Seckin tamam adami begeniyorsunda tuhaf bir benzetme olmus Elmander bize gelmeden önce ben Elmanderi yaklasik 6 senedir külübe mail atiyordum alin bu adami diye,beni cevremde taniyan herkes bilirki gencliginde bizim formada görmek benim hayalimdi,neyse herseyi gecelim Elmander bize gelmeden önceki sezonunda 57 premier lig macina cikmis,15 gol 8 asistle oynamis,nasil premierligin vasat oyuncusuydu söylermisin,kim vasat yahu sakami bu Elmander hic vakit vasat oyuncu olmadi,nerdeyse oynadigi tüm takimlarda takip ettim,büyük hakarettir bu elmandere.

Söylediklerin doğru ama Elmander bu takıma geldiğinde futbolcu bile değil gibi bakıldı. Bizim zihniyetimiz bu kadar Cem. Biz Real Madrid falanız ya bu yüzden sürekli star tansferleri yapmak zorunda hissediyoruz kendimizi. Avrupa liglerini izletmemek lazım bizim bu şekilde düşünen taraftarlarımıza. Devre arası shaqiri için yırtındık durduk. Shaqiri yaz başında bizim takıma gelse burdaki herkes bu kim la? gittik bula bula bunu mu bulduk? ve türevi yorumlar yapardı.

Bana başarıyı getircekse düşünmeden veririm, hiç kendimizi kandırmayalım, bu Ülkede kimlere neler veriliyor. Sercan, Yiğit'e verilen bonservis toplamı ne kadar ? Gençte ne oluyor ışık varmı ? Stancu 5.5€ gelmedimi ? Genç oyuncu oldumu verelim 31 yaşında olunca pahalı, Elmander'i kiralasaydık sozlesmesi devam etseydi, sezon sonu 5€ isteseydiler bu yaştaki oyuncuya cok verilmez mi diyecektin ?

27 yasindaki Kalou'nun daha faydali olacagini düsünüyorum. Hemde bedava. Piyasada Elmander katkisi yapacak cok bedava futbolcu var bu sene

Söylediklerin doğru ama Elmander bu takıma geldiğinde futbolcu bile değil gibi bakıldı. Bizim zihniyetimiz bu kadar Cem. Biz Real Madrid falanız ya bu yüzden sürekli star tansferleri yapmak zorunda hissediyoruz kendimizi. Avrupa liglerini izletmemek lazım bizim bu şekilde düşünen taraftarlarımıza. Devre arası shaqiri için yırtındık durduk. Shaqiri yaz başında bizim takıma gelse burdaki herkes bu kim la? gittik bula bula bunu mu bulduk? ve türevi yorumlar yapardı.

Sorun burda zaten taraftarimiz Elmandere bile burun kivirdiki gene olsa kivirirdi,ama ben genel taraftar profiline bakarak yorum yazmiyorum o adam benim icin her zaman cok iyi oyuncuydu istatikleri hep iyiydi ve ben onu sahada hep güclü gördüm,gelmeden öncede tonla ingiliz külübü pesinden kostu,Malouda öyle degil kariyerinin düsüs noktasinda fakat Elmander düsüste felan degil bilkais cikista bir oyuncuydu,tabiki bu su anlama gelmiyor Malouda gelir chelseade atmadigi tonla golü atar,Melo örnegi var önümüzde FATIH TERIM'den bahsediyoruz ölüyü diriltip futbolcu yapar,Selcuk inan ve melonun kac golü vardi,hakan balta ne haldeydi uzar gider,Fatih hoca istiyorsa zaten aliyorsa bize susmak düser,ama ben istatiklere takilan biriyim biraz bana göre iyi istatikleri yok ve düsüste,kendinide yakin zamanda izledim etkili oynamiyor ama fizik acidan yetersiz asla demedim.

Malouda mı skorer?

33 macta tek golü var son sezon,bana 21 yasinda attigi gollerimi yazicaksin?

Malouda mı skorer degil? diye soru isaretli soru sorunca skorer gibimi gözüküyor ordan acaba?

harry kewell bize gelmeden son senesindeki karnesi

18 maç 1 gol

bize geldikten sonraki performans

43 maç 15 gol

31 maç 14 gol

34 maç 10 gol

ingiltereden gelen aynı yaşlardaki iki oyuncu

demekki neymiş EPLdeki performansa bakmayacakmışız

hemde malouda geçen sene 17 gol atmış

Seckin tamam adami begeniyorsunda tuhaf bir benzetme olmus Elmander bize gelmeden önce ben Elmanderi yaklasik 6 senedir külübe mail atiyordum alin bu adami diye,beni cevremde taniyan herkes bilirki gencliginde bizim formada görmek benim hayalimdi,neyse herseyi gecelim Elmander bize gelmeden önceki sezonunda 57 premier lig macina cikmis,15 gol 8 asistle oynamis,nasil premierligin vasat oyuncusuydu söylermisin,kim vasat yahu sakami bu Elmander hic bir vakit vasat oyuncu olmadi,nerdeyse oynadigi tüm takimlarda takip ettim,büyük hakarettir bu elmandere.

Reis sen nasıl Elmander için çırpınmışsan bende Malouda ve Demsey için yıllardır yırtınıyorum, Elmander düşüşte olan bir oyuncuydu bunu kabul etmek lazım bizde tavan yaptı ama sistem sayesinde ve kendine duyduğu güven sayesinde Elmander vasat bir oyuncuydu bunun arkasındayım 57 maçta 15 gol diyorsunda bu adam santrafor oynuyor, gecen sezon Malouda 64 maçta 17 gol attı bu adam kanat oynuyor.

Üst Alt