Mamadou Niang Fenerbahçe'de - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Cevap: Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Biz maç kaybedince amaçlı geliyorlar.

Adam gelmiş Cana ile Keita'yı bir tutmuş.Rıdvan'dan gazı alan Cana'ya sallıyor.Yahu anlamıyorum fenerlinin buraya gelip bizim transferleri kötülemesini? Lan size ne? SIğıntı gibi başka forumlarda takılıp bizim adamlara sallamak hadlerine mi düşmüş?

Önce kendi eğretilerine baksınlar Bilica,Selçuk vesaire.

Adam gelmiş Cana ile Keita'yı bir tutmuş.Rıdvan'dan gazı alan Cana'ya sallıyor.Yahu anlamıyorum fenerlinin buraya gelip bizim transferleri kötülemesini? Lan size ne? SIğıntı gibi başka forumlarda takılıp bizim adamlara sallamak hadlerine mi düşmüş?

Önce kendi eğretilerine baksınlar Bilica,Selçuk vesaire.

Bugün mesela Antalya yenerse bunların hepsi kaybolur.Bunları yaşadık biz daha önce.

Fenerbahçe bu hafta kaybederse haftaya da Trabzon'a zaten yenilecekler.

Ne yapacaklarını şaşarlar.

Bugün mesela Antalya yenerse bunların hepsi kaybolur.Bunları yaşadık biz daha önce.

Bugün fener yenilse ne değişir. Transfere gerek yokmu dicez. Bu takım yeterlimi olacak. SİVASta yaşanan rezaletin üstü örtülecekmi. KEİTA yı satıp Serdar-Pino yu alan yönetimi alkıllayacakmıyız. Bizi AYKUT gibi 3.ligde bile kalecilik yapamayacak fundemantali olmayan birine mahkum edenleri unutacakmıyız. Yıllardır Sabriye bir tane bile yedek almayanları alkışlayacakmıyız. Takımları başarısız olduktan sonra kadrolarını herkes güçlendirirken bizi zayıflattıranlarımı alkışlayacağız. Kim ne derse desin Nyiang çok iyi bir transfer. En azından başarı için atılmış bir adım. Başarılı olmamasını, hayırsız olmasını dileriz o ayrı ama adamlar kadrolarını güçlendiriyorlar.

Lugano takımdan gider ve Emre de formsuz bir sezon geçirirse fener yamulur hemde öyle böyle değil şamar oğlanına döner.

Şu dediklerin olmasa bile fu fener yamulur gibi geliyo :D:D yani young boys maçları ortada .. yalnız anlamadığım her maçta bu adamlarda bi şans varya nerden gelir her maç nasıl yanlarında olur şaşkınım .. Ayrıca bakalım liglerin gol krallarını amatör oyuncular haline getiren fener bakalım niang ı ne hale getirecek

Eğer Güiza ile Niang'dan söz ediyorsak Güiza bir sezonda 27 gol attı da Fenerbahçe'ye transfer oldu.Ancak Niang çok uzun zamandır istikrarlı bir performans gösteriyor, skora da oldukça iyi katkı yapıyor.Sağlam bir Alex ile beraber 25 gol üstüne çıkacağı kanısındayım.

Bugün fener yenilse ne değişir. Transfere gerek yokmu dicez. Bu takım yeterlimi olacak. SİVASta yaşanan rezaletin üstü örtülecekmi. KEİTA yı satıp Serdar-Pino yu alan yönetimi alkıllayacakmıyız. Bizi AYKUT gibi 3.ligde bile kalecilik yapamayacak fundemantali olmayan birine mahkum edenleri unutacakmıyız. Yıllardır Sabriye bir tane bile yedek almayanları alkışlayacakmıyız. Takımları başarısız olduktan sonra kadrolarını herkes güçlendirirken bizi zayıflattıranlarımı alkışlayacağız. Kim ne derse desin Nyiang çok iyi bir transfer. En azından başarı için atılmış bir adım. Başarılı olmamasını, hayırsız olmasını dileriz o ayrı ama adamlar kadrolarını güçlendiriyorlar.

Bu fener ligin ilk maçında 10 dk da 2 gol atıyor.Tahminen farka gidecekler.Çok haklısın sonuna kadar.Resmen bu kadar taraftarla dalga geçer gibi işler yapıldı bu sene.

Tutar ya da tutmaz bilemem. Çünkü her yabancı transferi risktir. Kağıt üzerinde her şey iyidir, beş sezondur döktüren oyuncu sahaya çıkar kaybolur. Ama sonuçta ihtyaçları olan bir bölgeye mantıklı görünen bir transfer yaptılar. Guiza'dan yüzde yüz daha verimli olacağına inanıyorum. Gerçi Guiza'dan verimsiz olabilecek bir oyuncu bulmakta imkansız :)

Tutar ya da tutmaz bilemem. Çünkü her yabancı transferi risktir. Kağıt üzerinde her şey iyidir, beş sezondur döktüren oyuncu sahaya çıkar kaybolur. Ama sonuçta ihtyaçları olan bir bölgeye mantıklı görünen bir transfer yaptılar. Guiza'dan yüzde yüz daha verimli olacağına inanıyorum. Gerçi Guiza'dan verimsiz olabilecek bir oyuncu bulmakta imkansız :)

Güiza gibi oyuncular da yıllarca birşey yapamayıp bir defaya mahsus olmak kaydıyla gelir sezonda 27 gol atar sonrasını görürüz.Risk konusuna gelince eğer öyle bir risk olacaksa tüm transferlerde risk vardır hem yerli hemde yabancı.Ama bir oyuncunun vereceği katkıyı az çok bilir insan.Güiza denen eleman 2-3 sezon önce çıktı ortaya, salladı 27 tane, hemen çok büyük topçu yaptılar.Aldılar 15 milyona görüyoruz hallerini.Ama Mamadou Niang öyle değil, Yıllarca Fransa Ligue 1'de forma giymiş bir isim.2004-05 sezonundan itibaren bir istikrar yakalayıp ortalama en az 30 maç forma giymiş sezonda.258 maçta 100 gol atmış, 38 asist yapmış.Böyle bir adamın sakatlık olmadığı sürece bir riski olmaz.Fenerbahce en çok ihtiyacı olan bölgeye bence çok iy ibir transfer yaptı, faydasını çok görecektir.

Hala İnanamadığım transferdir.Avrupada Sevdiğim ve En Beğendiğim 2-3 golcüden biriydi Niang.Farklı Bir stili var Son Vuruşlarda İnanılmaz Başarılıdır.Sürat Hız Çalım Tam Bir Golcüdür..Kim akıl etti Kim Önerdi Nasıl kandırdılar Niang'ı hala anlamadım :S Forum'a İlk üye olduğumdan beri Eğer Baros'u falan Gözden Çıkarırsak Niang almalıyız deyip diyordum 'Transfer Önerileri' konusunda. Yıllardan Beri Hayalini Kurduklarına Golcüye Kavuştular..Tek Temennim Buraya alışmamasıdır Nasıl Anelka,Elano uyum sağlayamadıysa Niang'da uyum sağlamaz umarım.. Çok iyi Bir futbolcu aldılar.Gönül Onu Parçalı Forma altında izlemek isterdi ama olmadı.. İnşallah Dediğim gibi Buraya adapte olamaz.İlk Senesinden sonra Gider.

Valla umut verdi yorumlar bana, hadi hayirlisi :) insallah adam gibi bir forvet gorucez 3-4 sene sonra

Üst Alt