Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

çok değil 5-6 sene sonra Mourinho'nun yolu buralara düşebilir, eğer teknik adamlığı bırakmazsa. 2003-2011 arası gerçekten futbolu domine eden teknik adamdı ama artık 6 senedir geride kaldı.

Yenilik denemiyor, tamamen başarı odaklı oyunlar oynuyor ama MCity öyle inanılmaz puan aldı ki haliyle başarı da kalmadı elde.

DRGG6sUXcAUvUB6.jpg

[FONT=&quot]Mourinho: "2 yıldır takımı yenilemekle uğraşıyoruz. Yenilemeye çalıştığımız takım, dünyanın en iyi takımı değil. Bu dönemde harcadığımız para (300 milyon pound) bu takımı yenileyebilmek için yeterli değil."

[/FONT]
DR__DNdX4AEiXY4.jpg

[FONT=&quot]Mourinho: "2 yıldır takımı yenilemekle uğraşıyoruz. Yenilemeye çalıştığımız takım, dünyanın en iyi takımı değil. Bu dönemde harcadığımız para (300 milyon pound) bu takımı yenileyebilmek için yeterli değil."

[/FONT]
DR__DNdX4AEiXY4.jpg
Doğru söylemiş. Bir 300 milyon pound daha harcaması gerekir ki burnley gibi uzay takımlarını evinde yene bilsin...

Mourinhonun futbol felsefesi bu dönemde işlemez bunu anlamalı. Millet hızlı hucum futbolu oynuyor artık etkili şekilde. Öyle Park the Bus işlemiyor bunlara eskisi gibi.

[FONT=&quot]"Hocam saha kenarında çok sakinsiniz, sanki futbola olan tutkunuzu kaybetmişsiniz"

[/FONT]
[FONT=&quot]Mourinho: "Palyaço gibi davranmıyorum diye tutkumu mu kaybetmiş oluyorum? Ben böyleyim, daha olgunum."

[/FONT]
DStlwYNWkAEVb4b.jpg
[FONT=&quot]

[/FONT]

Jose Mourinho: "Geriye dönüp 29 yaşındaki Zlatan ile çalışmak isterdim. Ancak zamanı durduramıyoruz. Zlatan da bunu biliyor. Takıma yararlı olmak istiyor. Önemli olan dizinin onu rahatsız etmemesi. Zlatan'a her zaman yardımcı olmak için hazırım.

Nasıl paralar dönüyor öyle.Bizim bunlara yaklaşmamız imkansız gibi birşey.2 çaremiz var.
1-Alt yapıya yetenekli Afrikalıları doldurup 3-4 tanesnin iyi seviyelere gelmesi beklemek(ayrıca bu sistem işe yaradı ama neden devam edilmedi anlamıyorum)
2-Banka borçlarını kapatıp Shaktar gibi ve gerekirse 15-25 arası bonservis ödeyip yetenekli genç Güney Amerikalıları önce biz piyasaya süreceğiz.
Bu gidişle sadece feneri bjkyi yenmekle övüneceğiz.

Üst Alt