Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

Gerçek manu 2008 yılında ölmüştür bu yerine geçen sahtesidir

2011 fena kadro degildi, keza 2013 kadrosu RVP - Nani - Giggs - Rooney

143186d1299855047-angels-approach-dealing-devils-manchester-united-guide-manutd-2010-2011-team-wallpaper.jpeg

hepsi birbirinin aynısı abicim hızlı kontra oyuncuları bunlar yerine teknik oyuncular alacaksın ki ofansif bir oyun çıksın bunlarla mevcut hücum gücünün ötesine geçemezsin. Ortasahadan da hücuma katkı alamıyor zaten. Ön alanın da oyuna etkisi düşük. uzun topla sezon mu biter ya.

lingard ve martial ayni mi olm :d mesele kadro degil diyorum mesele mourinhonun oynatamadigi hücum oyunu.

alexis
lukaku
martial
pogba

gibi topçularla dogru duzgun hücum fussbali oynatamazsan hatayi önce kendinde araman lazim

lingard ve martial ayni mi olm :d mesele kadro degil diyorum mesele mourinhonun oynatamadigi hücum oyunu.

alexis
lukaku
martial
pogba

gibi topçularla dogru duzgun hücum fussbali oynatamazsan hatayi önce kendinde araman lazim

Lingaard nedir abicim rasford lingard bunları topçudan sayma gözünü seveyim. Martial da henüz fark yaratan bir oyuncu değil. Ha guardiolanın elinde olsa bunlar veli nimet olurlardı ama mou gibi hocalarla vasatı geçemezler. Mou ofansif oynamak isterse bir gün mesut tipi sneijder gibi yüksek oyun zekalı oyuncular alması gerekecektir. Bu açıdan önerim doğru.

Lingaard nedir abicim rasford lingard bunları topçudan sayma gözünü seveyim. Martial da henüz fark yaratan bir oyuncu değil. Ha guardiolanın elinde olsa bunlar veli nimet olurlardı ama mou gibi hocalarla vasatı geçemezler. Mou ofansif oynamak isterse bir gün mesut tipi sneijder gibi yüksek oyun zekalı oyuncular alması gerekecektir. Bu açıdan önerim doğru.

Buna katılıyorum ktbdash. Hürmetler.

Seneye bir sag bek (Cedric Soares), bir sol bek (Danny Rose), bir orta saha (Jorginho/Dembele), bir sag kanat (Bale) hatta belki bir stoper (?) almali. O zaman Mou kadrosu kurulmus olacak:

De Gea
Soares - Bailly - Smalling/? - Rose
Dembele - Matic - Pogba
Bale - Lukaku - Sanchez

Benim anlamadığım bu adamlar here sene tonla para harcıyor hala lingard roshford asley young valencia smalling phil jones Mata Herrera Fellaini falan oynuyor....Abi nasıl oluyor bu iş çözemedim gitti...Blind bile bu yıla kadar bu takımın vazgeçilmeziydi .Adamlar resmen futbolcu öğütme merkezi haline ... Şu manu takımından kafa takımlarda oynayabilecek 4 isim var..De gea Matic Pogba Lukaku gerisini geç Arsenal de döktüren Sanchez bile s.çtı buraya gelince..

Transfer basarisi ciddi sorgulanmali, SAF gittiginden beri:
  • Mata, 45m
  • Fellaini, 32m
  • Di Maria, 75m
  • Shaw, 38m
  • Herrera, 36m
  • Rojo, 20m
  • Blind, 18m
  • Martial, 60m
  • Schneiderlin, 35m
  • Depay, 34m
  • Darmian, 18m
  • Pogba, 105m
  • Mkhitaryan, 42m
  • Bailly, 38m
  • Lukaku, 84m
  • Matic, 44m
  • Lindelof, 35m
  • Alexis
Bunlardan gelecek sezon ilk 11'e yazabildikleri isimler Pogba, Alexis, Matic ve Lukaku.

Üst Alt