Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

fer.jpg

Sensiz olmuyor be koca çınar. İlmek ilmek işlediğin kulübü ne hale getirdiler. Kimsenin çıkamadığı "Hayaller Tiyatrosu" bile yol geçen hanı oldu yokluğunda..

----------------------de gea
Valencia---bailly----smalling----shaw
-----------------------fellaini
-----------------pogba
Fred----------------mata--------------rasford
--------------------a.sancheZ

114 puan garantili kadro. Çok mu zor şu kadroyu çıkarmak, yazıklar olsun ya. Eski kafa şovmen bir td yüzünden İngiltere'nin en büyük kulübü ne hallerde.

----------------------de gea
Valencia---bailly----smalling----shaw
-----------------------fellaini
-----------------pogba
Fred----------------mata--------------rasford
--------------------a.sancheZ

114 puan garantili kadro. Çok mu zor şu kadroyu çıkarmak, yazıklar olsun ya. Eski kafa şovmen bir td yüzünden İngiltere'nin en büyük kulübü ne hallerde.

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

E simdi kovsaniza o zaman

Manchester United yönetimi, bu hafta sonu Newcastle karşısında ne sonuç alınırsa alınsın Jose Mourinho'yu kovmaya karar verdi. (Mirror)

Mourinho: "55 yıllık hayatımda ilk kez bir insan avına şahit oldum. 55 yaşındayım, olgun bir insanım. Bunlarla başa çıkabilirim, bununla yaşayabilirim, bir şekilde hayatta kalabilirim. Bu durumla başa çıkamayanlar, oyuncular."

Mourinho: "Bu akşam Londra'ya gideceğim. Eğer yarın orada yağmur yağarsa, bu benim suçum. Eğer Brexit'le alakalı bir problem yaşanırsa, bu da benim suçum."

Suudi Arabistan kralı Salman, Manchester United'ı 4.5 milyar sterlin'e satın almayı planlıyor. Salman ailesinin servetinin değeri ise 850 milyar sterlin. (Daily Star)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt