Manu Lonjon: "Diagne, satın alma opsiyonu ile Anderlecht'e kiralandı" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manu Lonjon: "Diagne, satın alma opsiyonu ile Anderlecht'e kiralandı"

Mbaye Diagne, Anderlecht'in yeni golcüsü oluyor. İki kulüp arasında son detaylar bugün görüşülecek. Satın alma opsiyonu bulunuyor. Belçika kulübü kiralama bedeli olarak ise 3 milyon € ödeyecek. [Spirit BE]

Anderlecht takımının forvetleri sakat. Onun için son çare olarak istiyorlar bu hörgüçlü canlıyı. Ama satın almazlar. Onu geçelim. Elimizde patladı. Kabul edelim.

Katılıyorum ama kötü bir ihtimal daha var; Bizimkilerin başka çıkar yol bulamadıkları için 3 m girdi gösterip Diagne' nin maaşının bir kısmını ödemeyi kabul etmiş olmalarından endişe ediyorum...
Belçika basını maaş+kira bedeli 3 milyonluk maliyet diye yazmış. Muhtemelen maaşının tamamı ödenecek. Bizde 3m kira bedeli alacağız.

Anderlecht takımının forvetleri sakat. Onun için son çare olarak istiyorlar bu hörgüçlü canlıyı. Ama satın almazlar. Onu geçelim. Elimizde patladı. Kabul edelim.
bence satın alma opsiyonunu kullanırlar.daha önce yazmıştım diagne o ligde o takımda iş yapar.13 alsalar 25 satarlar championship takımlarına.boyu uzun bir oyuncu çünkü.

Bu adamdan çok ciddi zarar edeceğiz. Hala bu adam için o kadar bonservis nasıl verildi aklım almıyor.
Bu bile tek başına istifa sebebidir.
bence 8,9 milyon teklif gelseydi çokdan satmışlardı.
inşallah zorunlu satın alma falan vardır.
bu kadar enseyi karartmayın.kendisi rusyaya gitmek istemedi belçikaya gitmek istedi yapcak bir şey yok.bence bu arkadaş futbol oynamak istiyor kendini geliştirip üst takımlara kapak atmak istiyor.anterletch liginde güçlü takım 5-0 biten maçlarda 2 gol felan atsa sene sonu anderleth alıp bir kulübe kazıklar.

Üst Alt