Manu Lonjon: "Diagne, satın alma opsiyonu ile Anderlecht'e kiralandı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manu Lonjon: "Diagne, satın alma opsiyonu ile Anderlecht'e kiralandı"

FPP’den nasıl yırttıcaz. 6 ay önce 13 m euro verdiğin adamı kiralamak mantıklı bir iş değil. Yedek olsa daha iyiydi.

FPP’den nasıl yırttıcaz. 6 ay önce 13 m euro verdiğin adamı kiralamak mantıklı bir iş değil. Yedek olsa daha iyiydi.
3 milyon euro açık var kiralama bedeli alınca o kapanıyor.bence zorunlu satın alma var belli bir maça çıkarsa.birde şöyle bir şey var diagneyi 15 e de satsak 2 günde kimi alacağız?boşa gidecek.en azından seneye zorunlu alırlarsa kullanabiliriz o parayı.

Evet büyük fiyasko şu adama 13 milyon vermek ama şu an yapacak bir şey yok. Almıyor kimse kazmayı. 3 milyona en azından ffp'den kurrtuluyoruz. Belki 10-15 tane atarda orada almasalar bile yazın araplara iteleriz 5-6'ya.

Unal-Aysal-Anderlecht.jpg

Ünal başkan yardımcı olur

bu kadar enseyi karartmayın.kendisi rusyaya gitmek istemedi belçikaya gitmek istedi yapcak bir şey yok.bence bu arkadaş futbol oynamak istiyor kendini geliştirip üst takımlara kapak atmak istiyor.anterletch liginde güçlü takım 5-0 biten maçlarda 2 gol felan atsa sene sonu anderleth alıp bir kulübe kazıklar.

Ben o yönden bakmamıştım.
Bende diagnenin belçikada çok fazla gol atacağını düşünüyorum.Ve bir şekilde ellerinden çıkaracağını düşünüyorum.
bizim toplamda 8,10 milyona kadar kazanacağımız bir anlaşma olsa hiç fena olmaz.

İnş gelecek sezon ffp açık yaratmak için zorunlu opsiyon konulmuştur.Belki direkt satın alacaklardı.Bizimkiler böyle bir yola başvurmuş olabilir.

Üst Alt