# Manuel Almunia - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Manuel Almunia

Cevap: # Manuel Almunia

Ya bırakın bu işleri Almunia Arsenal gibi bir takımın 1 numaralı kalecisi alsak harika olur , Kendi elimizdeki kalecilere bir bakın aykut yüzünden şampiyonlar ligine gidememiştik Skibbe döneminde bu sene de karpaty maçında yediği goller nedeniyle uefaya gidemedik , Ufuk ufuk dediniz alın size ufuk onun da kaleciliğini gördük çok kötü kaleci ufuk , ama Arsenal e bakın Almunia çoğu maçta oynadı ve Arsenal in kaleci sorunu var dediler mi hiç duymadım gayet de iyi bir kaleci Almunia Premier ligi götürüyor adam daha ne ?

Üst düzey bi kaleci alınmadıktan sonra kaleci istemem diyorsunuz o zaman şunu diorum kolaysa git Casillas , Cesar , Cech i al bunları alabiliyorsan üst düzey bunlar , ama almak imkansız olduğu için Almunia yı almak gayet mantıklı KESİNLİKLE ALINMALI!!!

Bir takımın en önemli mevkiisi Kalecidir bunu unutmayınn.

gelmesin.yabancı kontejanına takılır.orta sahadan biri bam üçlüsünden olmak zorunda ve forvet türk olmak zorunda yada stoperden biri türk olmak zorunda.aykut veya ufukla devam edelim nezihi kovalım taffarel gelsin.

Tribün Dergi gene kolpacılığa başladı ya da Almunia bize geldi. Doğrulamış eleman diyorlar.

Ben anlamış değilim. Almunia'ya nasıl bir zihniyet burun kıvırır. Rüştü hala oynuyor ve her oynadığında Bjk daha derli toplu işler yapıyor defansta ayrıca kurtarışlarıda daha güven veriyor. Ufuk'un o kadar çok eksiği varki say say bitmez. Aykut demesin kimse daha resmen demirbaş oldu takımda hala bir çıkış yapamadı zaten trenin ucuda kaçtı. Gelsin bu adam. Bu arada kalecimiz yerli olsada yabancı olsada BAM'dan biri sahada olacaktır. Bunu son maçtada gördük. Barış-Ayhan sahadaydılar. Onlar kötü olduğu kadar bizim defansımızda sorunlu kalemizde. Şaka gibisiniz ya. Takılmış herkes BAM-GÜM tamam haklısınızda ama bu kadar "Almunia gelmesin kota dolmasın BAM oynamasın" diyecek kadar abarttı işi herkes.Bende şunu söylerim o halde, Cana yedek olsun Almunia alınsın. Bende CAna'yı "stoper" hariç beğenmiyorum.

Ben anlamış değilim. Almunia'ya nasıl bir zihniyet burun kıvırır. Rüştü hala oynuyor ve her oynadığında Bjk daha derli toplu işler yapıyor defansta ayrıca kurtarışlarıda daha güven veriyor. Ufuk'un o kadar çok eksiği varki say say bitmez. Aykut demesin kimse daha resmen demirbaş oldu takımda hala bir çıkış yapamadı zaten trenin ucuda kaçtı. Gelsin bu adam. Bu arada kalecimiz yerli olsada yabancı olsada BAM'dan biri sahada olacaktır. Bunu son maçtada gördük. Barış-Ayhan sahadaydılar. Onlar kötü olduğu kadar bizim defansımızda sorunlu kalemizde. Şaka gibisiniz ya. Takılmış herkes BAM-GÜM tamam haklısınızda ama bu kadar "Almunia gelmesin kota dolmasın BAM oynamasın" diyecek kadar abarttı işi herkes.Bende şunu söylerim o halde, Cana yedek olsun Almunia alınsın. Bende CAna'yı "stoper" hariç beğenmiyorum.

Cana 'nın oynadıgı maclarda oyundayken ve oyundan cıktıgında ki takımın defansif yönünü bi tekrar izlemeni tavsşye ederim.Cana ligde ki en iyi defansif orta sahadır.Bana göre Avrupa 'dada sayılıdır , tek kötü yanı cok yürekden oynadıgı için bazen dengesiz sekılde rakibe girmesi.

Cana 'nın oynadıgı maclarda oyundayken ve oyundan cıktıgında ki takımın defansif yönünü bi tekrar izlemeni tavsşye ederim.Cana ligde ki en iyi defansif orta sahadır.Bana göre Avrupa 'dada sayılıdır , tek kötü yanı cok yürekden oynadıgı için bazen dengesiz sekılde rakibe girmesi.

Değildir. İzliyorum her maçımızı 90dk izliyorum. Savaşması bir artısıdır hepsi o. Defansif ortasaha değildir günümüz futbolunda, bariz stoperdir Cana.

Üst Alt