Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Cevap: Manuel Fernandes: "En iyisi Galatasaray"

Fernandez yetenekli futbolcu ama kaliteli futbolcu değil.

Kaliteli futbolcu istikrarlı ve maç seçmeyen futbolcudur.

Fernandezi geçiniz...

Alper Mamali antumusun kardes? Yorumlarin hep bi tuhaf.. Bide mamali demissin.. Anlayalim?

cok iyi farketmissin. top Selcuga geldigi an saha'da olanlara bakın ne kadar buyuk futbolcu oldugunu anlarsınız :ka21:

Fernandes konusunda ise katılamıyorum, adam gecmeye calısıyo diyosunda, geciyo ve tepetaklak yapıyo rakipleri :ka23: top kontrolu ve kısa pasları muazzam, cabuk.

Atletico maclarinda cok ezildi. Top sakliyor,cok iyi paslar atiyor. Sutlarida cok hos ve etkili,goze guzel geliyor yani. Fernandes kotu demedim. Ama abartildigi kadarda iyi degil. Fernandes 17m€ ise Selcuk 30eder. Cunku Selcuk tarzi futbolcu yok denecek kadar az. Fernandes sitilinde bir suru topcu var.

Son yorumda ridvan yalakasi gibi konustum :D

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Alper Mamali antumusun kardes? Yorumlarin hep bi tuhaf.. Bide mamali demissin.. Anlayalim?

Antu musun derken ? Ağzını topla birader yeni üyeyiz diye kafanıza göre ezik damgası vurmayın ayıp oluyor.

Mamalı soyadım,biraz tuhaf olduğunu ben de biliyorum ama yapacak bir şey yok malesef :)

Ben kişisel görüşlerimi paylaşıyorum herkesten biraz farklı düşündüğümü kabul ediyorum ama yapacak bir şey yok.

Birini kırdıysam affola.

Eğer orta ikilide oynatacaksan Selçuk Fernandes'den daha iyi oyuncu.Fernandes'den iyi 4-3-3 ön orta sahası olur.

Antu musun derken ? Ağzını topla birader yeni üyeyiz diye kafanıza göre ezik damgası vurmayın ayıp oluyor.

Mamalı soyadım,biraz tuhaf olduğunu ben de biliyorum ama yapacak bir şey yok malesef :)

Ben kişisel görüşlerimi paylaşıyorum herkesten biraz farklı düşündüğümü kabul ediyorum ama yapacak bir şey yok.

Birini kırdıysam affola.

Gerçekse kimliğinin fotosunu sadece isim soyisim gorunecek şekilde koy banka hesabına 1 tl yatırırım.

bu kadro CL'de ceyrek finale kalırdı mesela, yarı'yı bile zorlardı ;

________________Muslera_______________

Eboue_____Ujfalusi________Semih_____Cissokho

_________________Melo_____________________

____Amrabat_______________Selcuk Inan_______

______________Fernandes___________________

__________Berbatov____Elmander______________

CL'de yabancı sınırsız, ama 9 yabancı olmaz yine o derece bi rotasyon mumkun degil. dolayısıyla yabancı kuralını icad edenin kafasına dikenli balyozla vuram :ka21:

CL'de yabancı sınırsız, ama 9 yabancı olmaz yine o derece bi rotasyon mumkun degil. dolayısıyla yabancı kuralını icad edenin kafasına dikenli balyozla vuram :ka21:

Valla renkdaş hayali bile güzel sen şu kadroya bak bea..

Ama adı üstünde hayal:D

Amrabat yerine M.Diamé olsa efsane 4-3-1-2 sistemiyle oynar almadık kupa bırakmayız.

Avrupa macindan avrupa macina boyle kaliteli 8 yabanci fazla luks...

Birini kırdıysam affola.

E bende yeni üyeyim, bana neden ezik damgasi vurmuyorlar?

Önce Fernandes Melo+Selçuk'u sırtında tasır deyip, sonrada fenerden Gökhan, Stoch ve Sow'u kapmamız lazım dersen şikeci oldugunu belli edersin ;)

Avrupa macindan avrupa macina boyle kaliteli 8 yabanci fazla luks...

Katiliyorum. Ligde 2 yabanciyi cikarmak zorunda kalacagiz. Takim surekli farkli oyuncularla oynayacak. Bu sezon kadromuz yetersiz ama takim bi butun olarak oynadigi icin bu kadar iyiyiz. Bi takim olur o oynar 5de yedegin olur sakatlik ve cezaya onlem icin

E bende yeni üyeyim, bana neden ezik damgasi vurmuyorlar?

Önce Fernandes Melo+Selçuk'u sırtında tasır deyip, sonrada fenerden Gökhan, Stoch ve Sow'u kapmamız lazım dersen şikeci oldugunu belli edersin ;)

İyi güzel diyorsun da Fernandes şu an harbi harbi Dünya çapında bir futbolcu kalitesinde oynuyor.

O fenerli futbolcuların seneye Bank Asya mücadelesi verecek hali yok,3'ü de faydalı olur bize hemfikiriz sanırım ?

İyi güzel diyorsun da Fernandes şu an harbi harbi Dünya çapında bir futbolcu kalitesinde oynuyor.

O fenerli futbolcuların seneye Bank Asya mücadelesi verecek hali yok,3'ü de faydalı olur bize hemfikiriz sanırım ?

Gokhan surekli sakat,su saatten sonrada bi halt olmaz.

Stochun tek ozelligi saga cek kaleye vur. Baska ?

Sowun ise bize attigi golden fazla pek.bi sakasini goremedik.

Hemfikiriz ?

Gokhan surekli sakat,su saatten sonrada bi halt olmaz.

Stochun tek ozelligi saga cek kaleye vur. Baska ?

Sowun ise bize attigi golden fazla pek.bi sakasini goremedik.

Hemfikiriz ?

Değilim malesef,

Gökhan Fatih hocayla beraber bir şekilde toparlar,yazın iyi bir kondisyon al sana sağ bek.

Stoch hem skora hem oyuna çok iyi katkı veren bi oyuncu,şunu kaptırmayacaktık bu mallara ah ulan ah.

Sow pek pozisyona girmese de bir şekilde golü atan bir oyuncu.Takım oyununu da iyi biliyor.En azından yedek forvet olur.

Değilim malesef,

Gökhan Fatih hocayla beraber bir şekilde toparlar,yazın iyi bir kondisyon al sana sağ bek.

Stoch hem skora hem oyuna çok iyi katkı veren bi oyuncu,şunu kaptırmayacaktık bu mallara ah ulan ah.

Sow pek pozisyona girmese de bir şekilde golü atan bir oyuncu.Takım oyununu da iyi biliyor.En azından yedek forvet olur.

Kardes Burasi Gscimbom forumu karistirdin galiba. Sabahtan beri bi stoch bi sow bi gokhan. Gokhan gelmis 28 yasina. Adeleleri sorunlu alip napacaksin?? Eboueyi takimdan cikarip Gokhani mi koyacaksin ?

Stoch kim ? Bize karsi enufak bisey yapamadi adam. Apacinin teki. Bugun ikinci yari oyuna girdi tek bisey yapamadi. Sow ise Necatinin bile yedegi olamaz , Baros gibi biri varken.

Üst Alt