manuel fernandes - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fernandes'e Markaj

Renktaşlar siz neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum . Fernandes kalitesinde bir adam almaya kalksak Avrupadan en az 15m isterler . Yaşıdı müsait en olgun cağında . Valencia bu oyuncu icin zamanında büyük bonservis parası ödedi . Niye 3 milyona sattılar bjkya dediğinizi duyar gibiyim :) Onunda nedeni Fernandesin uzun süreli sakatlığı ve sakatlıktan döndükten sonra istenilen performansı verememesi . Ama onlarda simdi kafalarını vuruyorlardır çünkü Fernandes eski formuna yakın performans sergiledi ve bjkda tekrar patladı adam . Birde kötü olan bjkın en iyisiydi . Bizim sistemimiz doğrultusunda yıldızlaşabilecek bjktakinden daha cok katkı yapabilecek düzeyde şu an . Bu adama neden 12 verilmez şimdi anlayamıyorum sizi kusura bakmayın .

Fernandes'i isteyenler var. Şaşıyorum bu adam takım ruhunu bozar.Kalitesine diyecek bir şey yok, bence ligdeki en iyi oyunculardan.

yok yahu cidden :) istatistiği baz alıyorsak düz mantıkla öyle bi sonuç çıkıyor ortaya

hayır şimdi baroni fernandesin bi gömlek üstü desem aoouvv seslerini duyar gibiyim ama öyle yani

cacık maçlarda da değil fernandes gibi aksine stresi yüksek maçlarda adam resmen sazı eline aldı bu sezon bjk maçında bütün ts maçlarında finale hepsinde başroldeydi illa biri istenicekse bu isim baroni olabilir meloyla uyumunuda düşünücek olursak

melonun ve enginin bozamadığı takım ruhunu bu adam hiç bozamaz

demi evet melo engin ikilisi nasıl bir şey yapmışki size yahu ben çözemedim?pelesenk olmuş dillere :) :)

antremana sabahın köründe zil zurna sarhoş gelen babam zaten normal sezondaki tüm derbi maçlarını gece klublerinde izleyende başkası olmalı salya sümük hakeme tükürende fernandes hiç değil

ve takım ruhu :)

bu adamlarla fernandesin karşılaştırılması dahi hakarettir futbolcularımıza

bir galatasaray taraftarının meloyu engini yerip fernandesi övmesi nasıl bir yaklaşımdır yahu ne mide var sizde ??

bunun çok güzel bi tabiri var aslında da neyse :ayatollah:

melonun disiplin sorunu yoksa neden burda ?

geçenlerde rierayı kilitleyip dövmedi mi ?

engin defalarca şenol güneş gibi bi adamı çıldırtmadı mı ?

kaç kere kovuldu geri çağırıldı ?

şenol güneşe küfür etmedi mi ?

sene başında galatasaray taraftarı bile "takım rehabilitasyon merkezine döndü melo engin kazım sercan" bütün sorunlu adamlar bizde dememdi mi

ben onları mı yeriyorum

sadece fatih terimin başarısını gösteriyorum

balotelli bile gelse terim adam eder

melonun disiplin sorunu yoksa neden burda ?

engin defalarca şenol güneş gibi bi adamı çıldırtmadı mı ?

kaç kere kovuldu geri çağırıldı ?

şenol güneşe küfür etmedi mi ?

sene başında galatasaray taraftarı bile "takım rehabilitasyon merkezine döndü melo engin kazım sercan" bütün sorunlu adamlar bizde dememdi mi

ben onları mı yeriyorum

sadece fatih terimin başarısını gösteriyorum

balotelli bile gelse terim adam eder

ben mesela onlara takılmam bencede iyi oyuncu fernandes. ama markaj altında bir halt yapamıyor. mesela fenerdeki cristianda böyle. orta sahayı boşlarsan bu herifler parlıyor. ama biraz baskı biraz markaj sudan cıkmış balık gibi oluyorlar.

Melo' yu alın önce de sonra Fernandes' e sulanırsanız sulanın. Melo' nun tırnağı etmeyecek bir adam.

okuyun okuyun ibret alın evet soyuunma odasına kitlemiş 45 saniye boyunca hunharca pitbull dehşeti yaşanmış floryada

düşmanı uzaklarda aramaya hacet yok

neyse melo sorunlu felan değil tek sorunu hırsını kontrol edememesi ki olgunlaştıkça bunuda aşıcak güçte olduğunu gösterdi tabi fatih hocanın ona verdiği liderliğinde payı var ama karakteri ortada takımı sahiplenişi verdiği ruh sahaya yansıttığı herşey ortada şampiyon olduğunda hüngür hüngür ağlayanda bu adam

keza engin de aynı şekilde futbolcu maç anında herşeyi yapabilir hırsının kurbaınyla hocasınada söver takım arkadaşıyla da kavga eder

ama fernandes ne diyorum karaktersiz net

takımı satıcak çapta bi adamdır

yoksa hiç bir futbolcu bi derbi öncesi bilerek kırmızı kart görmez aksine sakınır

ben hiç bi futbolcu tanımıyorum ki idmana alkollü gelsin ne demek yahu sen adam olmayanı nereye adam ediyorsun peygamberde değil fatih terim

Peki beşiktaş en büyük rakibine taraftarının en sevdiği oyuncusunu satarmı?Hayal kurarken bile biraz gerçekci hayal kurun ;)

Cevap: # Manuel Fernandes

Madem o kadar buyuk bir oyuncu, madem 12 milyon Euro edecek bir oyuncu, madem ligin en iyi bir kac oyuncusundan biri o zaman Fernandes'in neden Valencia'da tutunamadigini, neden sadece Besiktas, Fc Seoul, Yanbian Baekdu Tigers ve Mahindra United gibi takimlarin talip oldugunu ve neden Valencia'nin herhangi bir kulube 3m Euro'ya bile pazarlayamayip Besiktas'a, kontrattaki opisyonunun %15'ine vermek zorunda kaldigini anlatsin.

Bireysel performansina bilahare inicem.

okuyun okuyun ibret alın evet soyuunma odasına kitlemiş 45 saniye boyunca hunharca pitbull dehşeti yaşanmış floryada

düşmanı uzaklarda aramaya hacet yok

neyse melo sorunlu felan değil tek sorunu hırsını kontrol edememesi ki olgunlaştıkça bunuda aşıcak güçte olduğunu gösterdi tabi fatih hocanın ona verdiği liderliğinde payı var ama karakteri ortada takımı sahiplenişi verdiği ruh sahaya yansıttığı herşey ortada şampiyon olduğunda hüngür hüngür ağlayanda bu adam

keza engin de aynı şekilde futbolcu maç anında herşeyi yapabilir hırsının kurbaınyla hocasınada söver takım arkadaşıyla da kavga eder

ama fernandes ne diyorum karaktersiz net

takımı satıcak çapta bi adamdır

yoksa hiç bir futbolcu bi derbi öncesi bilerek kırmızı kart görmez aksine sakınır

ben hiç bi futbolcu tanımıyorum ki idmana alkollü gelsin ne demek yahu sen adam olmayanı nereye adam ediyorsun peygamberde değil fatih terim

FERNANDES’İN idmana alkollü geldiği iddialarına “Fernandes, gazetelerde çıkan haberlerdeki durumda antrenmana gelmedi. Antrenmanlara her zaman hazır geliyor” yanıtını veren Carvalhal

ee şimdi napıcaz

sen medyanın uydurduğu yalanlara inanadur

ben carvalhale inanırım

Üst Alt