manuel fernandes - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Fernandes'e Markaj

klüp en sonunda yalanlıcakta dua etsinler hala şampiyonluk havasındayız ama böyle hergün menajer ve bjk destekli sallama görürsek yakındır zira galatasaray üstünden prim yapmaya çalışmasın barzolar hangi enayi 12 verir 12 yi geçtim 5 veren olursa fikret orman bi do malarak verir o da extrası olur

Yönetici olsam cebimden para verip,Fernandes'in bize gelmesine vesile olurdum. :) O denli seviyorum bu adamı.

5 Milyon mu ? O zaman Stancu + Gökoğlan + Sercan'ı vererek üstüne 5 Milyon daha alabiliriz :asd: Abartmayın beyler.

klüp en sonunda yalanlıcakta dua etsinler hala şampiyonluk havasındayız ama böyle hergün menajer ve bjk destekli sallama görürsek yakındır zira galatasaray üstünden prim yapmaya çalışmasın barzolar hangi enayi 12 verir 12 yi geçtim 5 veren olursa fikret orman bi do malarak verir o da extrası olur

5 Milyon mu ? O zaman Stancu + Gökoğlan + Sercan'ı vererek üstüne 5 Milyon daha alabiliriz :asd: Abartmayın beyler.

bjk bu adamı ne kadara aldı???

fernandes o süreçte değerini 7-8 kat artırıcak ne yaptı??

ya da bjk bu kadar vizyon sahibimiki 2 ye alıp 10 a satıcak??

bjknin tek amacı menajerleriyle beraber piyasa yaptırmak avrupadan öyle kek bi takım zaten bulamazlarda işte türkiyede de bizim üzerimizden fenere kakalamaya çalıştıkları gün gibi ortada bunu göremeyen varsa yazık emrenin yerine fernandes fbde hatta bu kadar net söylüyorum

Alakasız şeyler söylüyorsun. O zaman Valencia bu adamı kaça aldı ? Manuel'in mevcut ederiyle, BJK yönetiminin vizyonunun ne alakası var ? Galatasaray maçları haricinde BJK'nın kaç maçını izledinde bu adamın Sercan'dan daha değersiz olduğunu iddia edebiliyorsun ?

bjknin tek amacı menajerleriyle beraber piyasa yaptırmak avrupadan öyle kek bi takım zaten bulamazlarda işte türkiyede de bizim üzerimizden fenere kakalamaya çalıştıkları gün gibi ortada bunu göremeyen varsa yazık emrenin yerine fernandes fbde hatta bu kadar net söylüyorum

fernandes cok iyi bir futbolcu 10-12 milyon € arasi bence gözden cikarilabilir tabi medyada yazan ne kadar dogru bilmiyorum galatasaray ve fenerbahcenin fernandesin pesinde oldugunu yaziyor cogu gazete ama bu belkide fiyat sisirme taktigide olabilir.

Hamit gelsin çok daha fazla iş yapar . Çok daha uyguna gelir . + Yerli oyuncu . Hiç gerek yok Fernandes'e felan .

Diğer sorulara cevap vermeyip tek soru üzerinden savunma yapmak :asd:

İddiası olmayan Play-off Beşiktaş'ına Ronaldo'yu koysan bile performansının ancak yarısını sergiler yahut anlık parıldar.

Avrupa'daki Beşiktaş'ta Fernandes, Ricardo'dan bile faza önce çıkmıştı. Bu tip oyuncular iddialı ortamlarda kendini gösterir özetle. 4-3-3e dönülecekse yahut Melo alınmayacaksa Fernandes, Lass'la beraber en önemli adaydır Galatasaray için.

Rakip takım oyuncularını küçümsemek ancak kendini kandırmaktır.

bonservise göremi değer biçiliyor :eek:

mtopuz 8 ismail 7 tabata 10 felan hani ya

bjknin her maçını izlemeye lüzum yok play offu izlersin kafidir herşey ortada nitekim

Fernandez geldi diyelim nasıl bir oyun şekline dönücez.4-4-2 olmayacağı kesin.Elmander kesinlikle tek forvet oynayamaz.Bir de ST transferi şart.E daha Melo alınacak bir kanat, stoper.Bence Fernandeze bizim yönetim o parayı vermez.

7 gol 16 asist .

Üst Alt