Maradona: "Messi'nin lider olabilecek bir karakteri yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maradona: "Messi'nin lider olabilecek bir karakteri yok"

CkhKNZbXIAA3Jb2.jpg

De Marke
@demarkesports

Maradona: "Messi çok iyi bir çocuk ancak lider olabilecek kadar sağlam bir karakteri yok."

bir futbolcunun liderliği o sahada yokken anlaşılır messi sahada yokken yokluğu anlaşılıyormu anlaşılmıyormu sorusuna samimi cevap verebilenler lider olup olmayacağınıda anlayacaktır.

bir futbolcunun liderliği o sahada yokken anlaşılır messi sahada yokken yokluğu anlaşılıyormu anlaşılmıyormu sorusuna samimi cevap verebilenler lider olup olmayacağınıda anlayacaktır.

Daha iyi anlatılamazdı.

Karakter olarak bilemem ama futbol olarak sayılı liderlerden. Oyunu tek başına yön verebilecek adam benim için liderdir.

Örneğin Selçuk kaptandır ama oyunun kaptanın Sneijder'dir.

Ama dersin ki takım kaptanı olacak karakter yok hak veririm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Daha iyi anlatılamazdı.

Karakter olarak bilemem ama futbol olarak sayılı liderlerden. Oyunu tek başına yön verebilecek adam benim için liderdir.

Örneğin Selçuk kaptandır ama oyunun kaptanın Sneijder'dir.

Ama dersin ki takım kaptanı olacak karakter yok hak veririm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen katılıyorum futbolda liderlik vasfı takımının oyununa yön vermekle alakalıdır bizde genelde liderlik vasfı abilik hakemle ilişki takımı ateşleme olarak tanımlanır ancak gerçek lider çok konuşmaz sahada gereğini yapar.

Liderlik vasfı ayrı bir şey yalnız saptırmayın mevzuyu sahaya karakter koymak farklı bir şey.

Hırs koyup o hırsla maçı almak farklı bir durum. Messi çok maç aldı ama sahaya hırsını koyarak olmadı bunlar, bu konuda en belirgin adam Hagi'dir.

Liderlikse mevzu sahada liderlik yapma anlamında Messinin üstüne adam yok pek.

Üst Alt