Marca'nın yeni iddiası : Guti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marca'nın yeni iddiası : Guti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Marca'nın yeni iddiası : Guti

kimseyi kötülemeyin gelirse fener den daha fazla madara oluruz silin şu topici dersiniz

bu arada aslanlar.com'da Erk i tanıyormusunuz güvenilirmidir şöyle yazmışta o foruma

bir transfer daha yapmışız..

hafta içi açıklanacakmış. çok sıkıştırdım ama isim falan alamadım maalesef.. sadece "süpriz" dediler..

:biggringift:
kimseyi kötülemeyin gelirse fener den daha fazla madara oluruz silin şu topici dersiniz

bu arada aslanlar.com'da Erk i tanıyormusunuz güvenilirmidir şöyle yazmışta o foruma

hafta içi açıklanacakmış. çok sıkıştırdım ama isim falan alamadım maalesef.. sadece "süpriz" dediler..

:biggringift:

ciddenmi merak ettim şimdi bu adamı tanıyan varmı?

Haldun Üstünel'in gözünü seviim :) 2002 2005 yılları arasında Xavier'e De Boer'a atlayan saygıdeğer takımdaşlarım ve ben yıldız diye atlarken sevinirken şimdi Guti'ye burun kıvırır olduk :) Haklı mıyız ? Haklıyız ... :D Galatasaray'ımız daha iyilerine layık...Ve daha iyileri Galatasaray formasına layık...

Höh? :confused:

Tercih mi sanıyorsun hakkaten, yoksa şaka mı yaptın?

Elbette tercih. tabi hiç bir işlevi olmayıp kestirenler dışındakiler psikolojik sebeplerle tercih bir hastalık gibi bahsedilmesi yanlış hastalık olsa işimize geldiğinde dalga geçilecek bir konu gibi görmeyiz zaten tercihler eleştiriye açıktır:D

Elbette tercih. tabi hiç bir işlevi olmayıp kestirenler dışındakiler psikolojik sebeplerle tercih bir hastalık gibi bahsedilmesi yanlış hastalık olsa işimize geldiğinde dalga geçilecek bir konu gibi görmeyiz zaten tercihler eleştiriye açıktır:D

Konu ilginç yere gidiyor ama katılmadan edemiycem.:icon_twisted:

Ne alaka yaw sanki istemiyerek TOP olmus kendi istedi kendi secdi bizim basimisa gelmes sen kaffana takma bize ters böyle isler yoksa senide mi kaybetdik ;)

ne alaka allaha sukurler olsun benim oyle bir problemim yok ama olanlarinda konusmayalim insanlarin cinseliklerini yuzlerine vurupta onlari kucuk dusurmeyelim kim nasil istiyosa oledir mesela guti bize gelse nerdeyse her mac 1 gol artalamasiyla oynasa siz yine o cinseligini konusurmusunuz bence hayir biz gutinin futbolculugunu konusalim

arkadaslar https://sozluk.sourtimes.org/ burda gutiyi arastirin o elanoyu bulan arkadas bu yarumu yapmis

galatasaray'a gelir mi gelmez mi, bilemem. ama galatasaray'ın transfer gündeminde olduğunu sanmıyorum. ama adının galatasaray'la anılması bir açıdan güzel. özellikle haberler ispanya kaynaklı olunca, her ne kadar içinde rijkaard faktörü olsa da, ki bu adamın galatasaray'ın başında olduğunu düşündüğümüzde, kulübün marka değerini yükseltmesi açısından olumludur diye bakmak lazım. bizimkiler işin sportif kısmını nasılsa halledecektir..

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 14.08.2009 13:03)

Ha, adam düşünüyor, ediyor; güzel çıtı pıtı kızlar yerine, pis pis adamlarla iş pişireyim diyor?

Tercih mercih değil, bildiğin gay arkadaşım var benim, alakası yok tercihle. Genetik bozukluk denilebilir. Anomali ya da.

Biriyle gay diye dalga geçmenin, biriyle kanser diye dalga geçmekten farkı yoktur. :)

İspanyol Basınının yeni İddiası

17gsdiarra.jpg

Guti oyalama hedef Diarra!

İspanyol devi Real’in satış listesindeki isimlerden Malili Mahamadou Diarra kiralık olarak İstanbul’a getirilecek.

Nabız yoklandı

İspanyol basınına göre Rijkaard’ın ısrarla kadrosuna katmak istediği Real Madrid’li Guti konusunda sarı-kırmızılı yönetimin hedef şaşırtma taktiği uyguladığı iddiaları ortalığı karıştırdı. Galatasaray’ın özellikle ön libero mevkiine adam aradığı ve Real Madrid’in satış listeside bulunan Malili Mahamadou Diarra’yı hiç değilse kiralık olarak bir yıl kadrosunda tutmak için çaba gösterdiği öğrenildi. Galatasaraylı yöneticiler Diarra için nabız yoklamışlar bile...

Rakam çok yüksek

Galatasaray'a transferi hem Marca hem de El Mundo Deportivo gazetelerinde aynı gün yayınlanan Guti’nin Galatasaray'dan transfer teklifi aldığını doğruladığı ancak "Teşekkür edip kulübümde kalmayı tercih ettim” açıklamasını yaptığı öğrenildi. Galatasaray’ın asıl hedefi durumundaki Malili ön libero Mahamadou Diarra’nın bonservis bedeli 16 milyon euro civarında... Galatasaray’ın Diarra’yı kiralık formülüyle bir yıl oynatabileceğine dikkat

Kaynak: tahmin ettiğiniz gibi zotospor

https://spor2.fotospor.com/index.ph...a-hedef-diarra&catid=12:galatasaray&Itemid=36

Guti Galatasaray'a mı?

Guti Galatasaray'a mı?

F078740A899A624DB71AEFDCx.jpg

İspanyol ekibi Real Madrid'de sıkıntılı günler yaşayan ve takımla ipleri kopma noktasına gelen Guti için Galatasaray'ın devrede olduğu iddia edildi..

Son olarak Real Madrid'in İspanya Kral Kupası'nda 3. lig ekibi Alcorcon'a 4-0 yenildiği karşılaşmada orta parmağını gösteren ve taraftarlarla arası açılan Guti'nin Real Madrid'e veda etmesi an meselesi olarak görülüyor. 33 yaşındaki yıldız orta saha oyuncusu için Galatasaray'ın da nabız yokladığı iddia edilirken, Sarı-kırmızılıların yanı sıra Premier

Lig takımlarından Arsenal ve Brezilya Ligi ekibi Corinthians'ın da Guti için devrede olduğu belirtiliyor.

Real Madrid formasıyla 11 yılda 360'dan fazla maça çıkan ve 45 gole imza atan Guti'nin yaz döneminde yapılan transferlerin ardından mutsuz olduğu ve kadroya giremediği için de kariyerini başka bir takımda sürdürmek istediği ifade ediliyor. Tam adı Tam adı Jose Maria Gutierrez Hernandez olan Guti, 1998 yılından beri Real Madrid forması giyiyor. Guti, İspanya Milli Takımı'nın formasını da 15 kez giydi.

İHA

Beyler traş haber olsada Guti'yi çok severim,orta sahamıza nasıl olur yaşı ilerledi ama 1-2 sene rahat oynar.

Cevap: Guti Galatasaray'a mı?

Yırtıcı bir ortasaha oyuncusu lazım bize ne Guti'si.Yaş olmuş 33.Gelir Nonda'ya,Keita'ya filan sulanır burda olay çıkar sonra.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt