Marca'nın yeni iddiası : Guti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marca'nın yeni iddiası : Guti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Guti Galatasaray'a mı?

Bencede gerek yok guti muti.

Bize pasörlüğünden çok orta alanda yırtıcı özelliklere yani rakip orta alan oyuncularını rahatsız edecek bir oyuncu lazım,misal appiah gibi.Ayhanın yerine böyle bir oyuncuyu biz ancak sezon sonu alabiliriz.

Bir ara emana ismi çok konuşuldu,o adam tam bize göre mesela..

Yok hocam millet takımda " top " görmek istemiyormuş.

Sen bu zihniyete Torres'i getirsen ne olur ?

candır canandır Guti :)

ama adam yıllardır çok üst seviye topçu olmak yerine ne biliyim liverpoolda man utd de ilk 11 olmak yerine Realde 12. adam olmayı seçti..

Olabilirde...

tavırlarından dolayı biraz sıkıntı yaşayabiliriz...

elalem tabak çanağı konuşurken biz Gutiyi konuşuyoruz...

bundan güzeli mi var...

Tek sıkıntı şu olur.Kolpa basınımız cinsel anlamda çok üstüne gelir,adamın dengesini bozar.Ama transfer yaparken basının ne kolpalıklar yapacağını düşünecek değiliz tabii

Guti denince hemen cinsel tercihine vuruluyor zaten. Artık biraz daha fazla saygılı olmalıyız eşcinsel insanlara karşı. Alınmasına gelince yaşı itibarıyla uygun bulmuyorum gelmesini.

Ne saygisi ya, igrenirim ben...

Insan neyse odur...

Kaldi ki, Guti'yi futbolculugu acisindan dusunursek gibi kaliteli bir futbolcu... ayrica escinsel oldugunu da simdi ogreniyorum...

Yaş olmuş 33. Ayrıca kendi taraftarına orta parmak gösteren karakterede bir futbolcu benim takımıma yakışmaz. Fenere gitsin:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt