Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız?

Öyle özür diler, sarılır barışır filan hepsi hikaye. Lakin olacak olan budur. Çünkü yeni sözleşme uzattık ve bütçemiz doğru olanı yapmamıza izin vermiyor. Yanlış olan sözleşme uzatılmasıydı, hiçbir zaman Galatasaray ın stoperi olduğuna inanmadım. Aynı şekilde Luyindama da Galatasaray ın stoperi değil ancak şu an elimiz mahkum.

Baya bir mesafe katetti Kerem'e saldırmak için, demekki maç içinde aralarında birşeyler geçti, sus işaretini yanına gelince yapıyor zaten. Yaptığı hareket kesinlikle affedilecek bir haraket değil ama bende nedenini merak ediyorum.

Bir soru: Marcao satılmalı gönderilmeli diyenler transfer dönemi bitmiş olsaydı böyle diyebilirlermiydi?
Gerçek bir pişmanlık duyuyorsa verirsin cezayı devam edersin.Hatta bu pişmanlık ve mahcubiyet duygusuyla daha da iyi oyunlar sergileyebilir oynamaya başladığında.O sırada Luyındama Nellson tandemi oturursa zaten zor görür formayı bir daha.

Marcao gitmediği takdirde başka tatsız olaylara hazır olmak lazım. Çoğu futbolcu bunu içine sindiremez özellikle yerli oyuncular. Ben Arda'dan bir arıza bekliyorum.

Marcaonun maalesef potansiyeline ragmen kendini daha ust duzey liglerde gorme cabasi yok, profesyonellik 0. Surekli e sigara falan kullaniyor sozlesmeyi de kapti takilirim diyodur

O ayrı konu ama sonuçta şu anda takımda ve arızalı bir kişilik. Her ne kadar sevmesem de Marcao'ya bir kafa gömmesini isterdim. Böylece Marcao da mağdur durumuna düşeceği için satmaya gerek kalmaz. Arda da takımdan ayrılır, herkes mutlu olur.
Silahını soyunma odasında unutmuş yoksa silahın verdigi cesaretle bi kafa atardı belki marcao ya

Marcao Kerem’den, Kerem’in ailesinden, tüm takımdan ve taraftarlardan içten bir şekilde özür dileyecek. Pişmanlığını dile getirecek. Bir daha böyle birşey olmayacağının sözünü verecek. Cezasını alacak, bir süre takımdan ayrı kalacak. Zaman her şeyin ilacı. Kerem özrü kabul ederse ve Marcao’yu affederse bize de affetmek düşer. Takım ve taraftar kendi içinde halledecek. Dışarıdan kimsenin gazına gelmeyeceğiz.

Marcao gitmediği takdirde başka tatsız olaylara hazır olmak lazım. Çoğu futbolcu bunu içine sindiremez özellikle yerli oyuncular. Ben Arda'dan bir arıza bekliyorum.
Ardada yıllarca üst düzey ligte değişik takımlarda yabancı oynadı neyin ne olduğunu bilir,bu olayın neresinde yabancı yerli durumu var anlamıyorum ,olayı buraya çekmek çok sakıncalı.

Üst Alt