marcao & luyindama - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunlara 700 bin avrodan fazla maaş veren salaktır. Hadi Luyindama denen dallama hep aynı da Marcao'dan beklemezdim. Benim nezdimde ikisi de satılabilir gönderilebilir artık.

Şu maçta şunlara yapan adamlardan hayır gelmez. Linnes ile beraber toplarını da alıp sektirip gitsinler sezon sonu.

Kesinlikle satılsalar zerre üzülmem. Asla yeri doldurulmayacak adam değiller. Tabii ki beleşe verelim demiyorum ama fiyatını bulurlarsa verin gitsin. İkisi de Galatasaray’da oynamanın ciddiyetinde değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk golde Luyindamadan daha cok Saracchi'nin hatasi var.Oyle tac mi atilir anasini satayim.Adam zaten ayaklarina hakim biri degil.2. Golde de Emre'nin hatasi var.Marcao o kadar kotu gelen topu tutmaya calismasina ragmen tutamadi.Stoperlere bu kadar geri pas atma huyundan vazgecmezlerse her mac gol yeriz.Sivas macinda Linnes kalciye vermeye calisir,bu macta Saracchi ve Emre geri vermeye calisir.Hic mu uyarmıyorlar bunlari akil alir gibi degil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rijkaard ilk antremanda nasıl taç atılır diye öğretmeye uğraştı. Tamam geriye taç bazen kullanılırda ben bizim takımın ileriye taç kullandığını hatırlamıyorum Terim döneminde. Marcaoya da geri pas atılmadı orda, Muslera Marcao arasında sert bir pas atıldı. Hatalılar hatalı olmasına ama baskı gören stopere pas atılmaz. Taca hatta kornere at daha iyi.

Üst Alt