Marcao'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Maliyeti Açıklandı

Benim mi beklentim fazla bilmiyorum ama Marcao dısında scout ekibi tarzı bir hamle görmuyorum ben @Keramettin TANRIVERDİ önce de yazdım.Hauge moder gibi adamları önersen ne önermesen ne.10 Milyonluk adamların neyin scout ekibi ? 1 tane de 1 milyona adam bulsunlar. gitsinler 300 bin euroya birini getirsinler.

Benim mi beklentim fazla bilmiyorum ama Marcao dısında scout ekibi tarzı bir hamle görmuyorum ben @Keramettin TANRIVERDİ önce de yazdım.Hauge moder gibi adamları önersen ne önermesen ne.10 Milyonluk adamların neyin scout ekibi ? 1 tane de 1 milyona adam bulsunlar. gitsinler 300 bin euroya birini getirsinler.
Hauge Mayıs haziranda alınsa 2-3 kağıda biterdi. Moder de öyle, yani ne zaman önerdiklerini bilmediğimizden bir şey diyemiyorum.

Coulibaly çok mantıksız durmuyordu mesela.

300-500lük adamı almak için oynamıyor olması ya da amatör takımda falan olması lazım. Zaten oraya inmeyi beceremiyoruz.

Hauge Mayıs haziranda alınsa 2-3 kağıda biterdi. Moder de öyle, yani ne zaman önerdiklerini bilmediğimizden bir şey diyemiyorum.

Coulibaly çok mantıksız durmuyordu mesela.

300-500lük adamı almak için oynamıyor olması ya da amatör takımda falan olması lazım. Zaten oraya inmeyi beceremiyoruz.

alıyorlar abi ya.Luyindamayı almış işte liege. yine tonla adam almış.Villareal de almış.Daha vardır alan.

Umut mikserlik yapiyor her zaman ki gibi
5b0e143966a97c43510cc8f8.jpg

mikser şükrüye benzetirim kendisini.

bu sitedekilerin transfer hakkında yorumlarını pek kaale almamak lazım. Övülen 3 gün yaşamıyor, sövülen yıldız oluyor. Diagne'yi sevmiyor millet yine tutar gol kralı olursa görürüz... :berkan:

Üst Alt