Marcao'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Maliyeti Açıklandı

Hiç şaşırmam gerçekten böyle birşey olmuşsa açıkçası.

sent via GSC

Öyle okudum ustat.Yani böyle birşey için kimse yalan söylemez.Bizim scout ekibi tırışka.Haugeyi moderi falan öneriyorlar.Adamlardan biri milan yaptı,öburu 11 milyona pl yaptı.

scout transferi budur. 500 bin euro

Öyle okudum ustat.Yani böyle birşey için kimse yalan söylemez.Bizim scout ekibi tırışka.Haugeyi moderi falan öneriyorlar.Adamlardan biri milan yaptı,öburu 11 milyona pl yaptı.

Kulübün her bir yanı rezilliklerle dolu yav inanılır gibi değil.

sent via GSC

şu ikisinin üstüne tanımam

şu ikisinin üstüne tanımam

Bence bu işin zirvesi ribery ama onu da elimizde tutamadık.

Yanılmalar elbet olur ya sonuçta koskoca tdler sdler scoutlarda yanılabiliyor. Ne ön yargılı olacaksın ne de çok hyplenacaksın. Ben son dönemdeki transferlerden bunu öğrendim artık.
Buna daha cok oyuncuyu izlemeden yorum yapmak diyelim. Seri icin kosmayan afrikali gibi yorumlar okumustum, Nzonzi icin ise hic ileriye cikmiyor falan denildi.

Gecen sezon yapilan kadro planlamasi zaten rezalet 3 tane 6 numara olarak oynayan oyuncu alindi.

doğru onu unutmuşum. Baya ciddi iddialar var maaşının bilerek yatırılmadığına dair falan. Beyaz Futbolda iddia ediyorlardı da ahmet çakardı galiba isim vermek istemedi mahkemelik olmamak için
Bence bu işin zirvesi ribery ama onu da elimizde tutamadık.
sinan engin ustadin ribery transferinde onemli katkilari olmustu:asd:

100k dolar taksidini şarkıcıya vermişiz ribery'e vermeyi unutmuşuz.
:asd:

Bu akıllı yönetimlere ve Scoutlara Keisuke Hondanın video ve bilgilerinin olduğu bir dosya eki mail attım 18 yaşında be japonya da oyunuyordu. Sonra adam delici bir oyuncu oldu. Eminim spam yapıp bakmadan silmişlerdir

Bu posttaki ilk yorumum olumsuz olabilir , hatirlamiyorum ama 2. postum " lig sonuncusu olabilir ama cogunlukla 1 - 0 filan yenilmisler, savunma iyi olsa da hucumlari kotu" olmustu. Hatta ayni yorum sonra tvde veya twitterda veya ikisinde de soylendi.

Üst Alt