Marcao'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Maliyeti Açıklandı

context mühim
o postlar atıldığı vakit
forvetimiz yok idi
serdar kadro dışı bırakılmış idi
ozan kalıyorum demiş idi
yani stoper transferi o dönem şartları itibariyle biraz zorlama görünmekte idi
gary gitmişti ondan gelen paranın yarısı stopere gitmiş gibi bir durum olmuştu
marcaonun statusu düşünüldüğünde 2.5-3e alınmasını beklemek absürd bir fikir değildi
tabi hindsight yapar iken böyle 4 boyutlu düşünmek gerekir yusuf kardeş

context mühim
o postlar atıldığı vakit
forvetimiz yok idi
ozan kalıyorum demiş idi
marcaonun statusu düşünüldüğünde 2.5-3e alınmasını beklemek absürd bir fikir değildi

Eski defterleri karıştırarak ne yapmak nereye varmak istemektedir sami ?

4 ay önce 900e alınan adama 4 m euro vermek saçmaydı evet. Takımın o sırada santraforu da yoktu, Ozan'ın satılacağı belirsizdi vs.

Uzun süredir takip ediliyor denilen adam 900 binken alınabilirdi çok zor iş değil.
Benim hatirladigim Ozan yerine degil Serdar Aziz sutlanacak diye alindi. Ozan gidince gelen parayla son gunlerde Luyindama alindi.

+ bonservis konusuna gelince, Stuttgart da sadece 4-5 ay oynayan oyuncuya 11 milyon odedi. 900 bine alinan ve her mac oynayan oyuncuyu 2 milyona falan birakacak halleri yok, hele de Turk takimi talip oluyorsa 2 milyon falan almak falan imkansiz bunu sen de iyi biliyorsun.

Bence o günün şartlarında böyle yorumlar şaşılacak birşey değil. Takım bas bas forvet diye bağırıyordu sonuçta.

Sırf bu yüzden son gün 13 Milyona Diagne yi almak zorunda kaldılar önceden forvet almadıkları için.

sent via GSC

Benim hatirladigim Ozan yerine degil Serdar Aziz sutlanacak diye alindi. Ozan gidince gelen parayla son gunlerde Luyindama alindi.

+ bonservis konusuna gelince, Stuttgart da sadece 4-5 ay oynayan oyuncuya 11 milyon odedi. 900 bine alinan ve her mac oynayan oyuncuyu 2 milyona falan birakacak halleri yok, hele de Turk takimi talip oluyorsa 2 milyon falan almak falan imkansiz bunu sen de iyi biliyorsun.
Hayır santrafor alınması belirsizdi yani Garry'den 3 milyon euro kalıyordu onu alınca santrafor için. Serdar yerine alındı o yönde bir şey demedim. Ozan satılınca bütçe arttı.

2ye vermeyebilirler devre arası ama kesinlikle riskli bir hamleydi özellikle santrafor konusundan dolayı.

Ya da 4 ay önce 900 verip alınabilirdi Maicon'dan ümidi kesmiştik zaten.

context mühim
o postlar atıldığı vakit
forvetimiz yok idi
ozan kalıyorum demiş idi
Ne anlatiyorsun hayri ben verilen bonservisten bahsediyorum.

900 bine alinan ve her mac oynayan oyuncuya buyuk bir Turk takimi talip oluyorsa 2-5-3m imkansiz. O donem forvet daha acil oldugunu ben de biliyorum ama Serdar zaten sutlanacak durumdaydi, Ozan konusu net degildi, Maicon’a hoca guvenmiyordu ki transfer doneminden sonra araplara sutlandi

Hayır santrafor alınması belirsizdi yani Garry'den 3 milyon euro kalıyordu onu alınca santrafor için. Serdar yerine alındı o yönde bir şey demedim. Ozan satılınca bütçe arttı.

2ye vermeyebilirler devre arası ama kesinlikle riskli bir hamleydi özellikle santrafor konusundan dolayı.

Ya da 4 ay önce 900 verip alınabilirdi Maicon'dan ümidi kesmiştik zaten.
Oncelik forvet olmaliydi konusunda hemfikiriz zaten ben orada degilim, benim degindigim nokta scout transferi icin odenen 4m taraftarlarin gozunde kazik veya cok olarak gozukmesi, bir de Porto veya Benfica gormedi de bizim scout ekibi mi gordu argumani. Luyindama da az paraya gelmedi yani.

Ne anlatiyorsun hayri ben verilen bonservisten bahsediyorum.

900 bine alinan ve her mac oynayan oyuncuya buyuk bir Turk takimi talip oluyorsa 2-5-3m imkansiz. O donem forvet daha acil oldugunu ben de biliyorum ama Serdar zaten sutlanacak durumdaydi, Ozan konusu net degildi, Maicon’a hoca guvenmiyordu ki transfer doneminden sonra araplara sutlandi

açık renktaş ne anlattığım tbf.

Üst Alt