Marcao'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Maliyeti Açıklandı

6 ay once 900 bine alamamissin . Scout transferi de saymam bunu , bir takviyedir en nihayetinde fakat ben olsam serdar ile devam eder sorun yasamaz , bu adami da hic almazdim

Ama oyuncularda "aman iyi takima gidiyorum yarim ekmek arasi ceyrek ekmek yerim ne de olsa Gs de oynayacagim.." mantigi yok . Oyuncu portekiz sonuncusundan bu sene CL oynayan bir sampiyon takima gidiyor , elbet maas sartlari ona gore degisecek

Buyuk olcekte de bu boyle . Mesela gareth bale , ingilterede oynarken real madridden teklif gelince "dunyanin en buyuk kulubunde eskisi kadar almasam da olur.." demeyip gecen baktiydik 4 ya da 5 kati maasa kavusmustu

Iyi takim iyi kariyer adimi iyi maastir

Yönetim kadar Terim de suçlu. Aslında suçlu demeyim de Terim 2.gelişindeki garip-saçma transfer modeline döndü ne taraftar ne yönetim hesap sorabiliyor. Ufaklıklar bilmez bratu, petre, tamas adında 3 yetenekli Rumen gencinin üzerine kurmuştu takımı. Pinto ve felipe gibi avrupalının yüzüne bakmadığı brezilyalılardı gol umutlarımız. Bülent, arif, h. Ünsal sebebsiz kadro dışı bırakılmıştı. Bu saçmalıklara rahmetli Canaydın yönetimi de taraftar da ses çıkaramadı çünkü efsane hocaydı UEFA sonrası fiorentinada başarılıydı takım kötü de gitse terimin bir bildiği mutlaka vardı. fenerden tarihi skorla gelen yenilgiden sonra takke düştü hoca da takım da toparlanamadı.
Maleseef aradan geçen 20 sene ama gram değişim yok hoca da. Aysal la 3.gelişinde melo ujfa muslera elmander gibi kaliteleri belli isimlerle takım kurunca sevinmiştim terim de değişmiş o bratulu pintolu dönem kazaymış dedim ama bu transfer döneminde yaptıkları bitirdi hocayı gözümde. Hiçbir gerekçe akıl göz nizam hesap kitap şu şeraitte bu brezilyalı şoparın transferini açıklayamaz.Emre de yaptın bir hata 4 milyonu forvete değil emreye verdirdin akıllanmadın şimdi de aynı parayı bu ne idüğü belirsiz şopara verdiriyorsun.
İnşallah ben yanılırım hoca doğru yoldadır bu idük iyi çıkar utancımdan yerin dibine girerim de hiç sanmıyorum

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adamin transferi mitrovic e benziyor ama mitrovic hirvat milli takim patentliydi , oynayamasa da cok az bir zararla satildi

Bu adam da kotu oynarsa , 4 degil ama 1,5 a veya 2 ye satilir , maasi dusuk zarar yazmaz bence kotu bile ciksa

Ama gecis doneminde bize saha icinde sikinti olursa o kotu iste

Maaş fena değil ama bonservis biraz yüksek.

Umarım rodriges gibi bir çıkış yakalar ve bize uzun süre katkı sağlar.
Hayırlı olsun

Yönetim kadar Terim de suçlu. Aslında suçlu demeyim de Terim 2.gelişindeki garip-saçma transfer modeline döndü ne taraftar ne yönetim hesap sorabiliyor. Ufaklıklar bilmez bratu, petre, tamas adında 3 yetenekli Rumen gencinin üzerine kurmuştu takımı. Pinto ve felipe gibi avrupalının yüzüne bakmadığı brezilyalılardı gol umutlarımız. Bülent, arif, h. Ünsal sebebsiz kadro dışı bırakılmıştı. Bu saçmalıklara rahmetli Canaydın yönetimi de taraftar da ses çıkaramadı çünkü efsane hocaydı UEFA sonrası fiorentinada başarılıydı takım kötü de gitse terimin bir bildiği mutlaka vardı. fenerden tarihi skorla gelen yenilgiden sonra takke düştü hoca da takım da toparlanamadı.
Maleseef aradan geçen 20 sene ama gram değişim yok hoca da. Aysal la 3.gelişinde melo ujfa muslera elmander gibi kaliteleri belli isimlerle takım kurunca sevinmiştim terim de değişmiş o bratulu pintolu dönem kazaymış dedim ama bu transfer döneminde yaptıkları bitirdi hocayı gözümde. Hiçbir gerekçe akıl göz nizam hesap kitap şu şeraitte bu brezilyalı şoparın transferini açıklayamaz.Emre de yaptın bir hata 4 milyonu forvete değil emreye verdirdin akıllanmadın şimdi de aynı parayı bu ne idüğü belirsiz şopara verdiriyorsun.
İnşallah ben yanılırım hoca doğru yoldadır bu idük iyi çıkar utancımdan yerin dibine girerim de hiç sanmıyorum

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Genel manada doğru bu yazılanlar ama Bülent ve Hakan Ünsal gibi isimler kadro dışı bırakılmamıştı. Hatta o lanet maçta ikisi de oynamıştı.

Ulan hadi verdiğin bonserviste çokda onuda geçtim şuan senin en sorunlu bölgen hangisi forvet.1 oyuncu bile yok mevkide.Sen gidip stopere bu mali zorluklar içinde 4 milyonu bayılıyorsun.Lig maçı var 3 gün sonra forvet alamadın daha.Bu kadar iş bilmezlik inanılmaz.

Daha forvet almadan paraları hiç ettiler bile. Maaşa da çok takmayın 1 ay iyi oynasın 2m euroya çıkarırlar saniyesinde onuda.

Ulan chaves tarihi boyunca toplam 4 mil euroya oyuncu satmamıştır, tüm takımı alsan o kadar etmez. Allah belanızı versin başka da bişey demiyorum. 6 aydır forvet yok ama ne idiğü belirsiz adama bu parayı ver.

Maaşı çok iyi....

Bonservisine ben bari şimdi gitmeyim. Girersem pis girerim maalesef. Bu pis girişimi santrfor alınmazsa veyahut Demba ba alınırsaya sakladım.

@Emrah Yıldırım

Bu durumda lütfen panelden uzak durunuz:)

Chaves tarihindeki en büyük bonservis bedeli 1.4 m euroymuş

Bilgi doğru mudur bilmyorum.
Transfermarkt'a göre öyle.

Portekiz'in 4 büyük kulübünü inceleme disinda tutarsak 2 milyon euro ve üstü bonservis bedeli verip oyuncu alan iki kulüp var sadece (Vitoria Guimaraes ve Rio Ave). Rio Ave 2.250'ye bu sene Alanyaspor'da kiralik oynayan Filipe Augusto'yu almis. Onu da Benfica'ya bir kac yil sonra 2 milyona satmislar.

Guimaraes ise gecen sene biraz para harcadi, onlarin 2m verip aldigi oyuncu sayisi da 2. Oyunculari bedava alip okutup yine bedava transfer kovalayan kulüpler bunlar. Marcao icin de biraz önce 900 bin euro bonservis bedeli ödedikleri bilgisi girilmis Transfermarkt'a. Chaves tarihinde en fazla ödedigi bonservis bedeli ayrica. Bonservis verip aldiklari topculari bir sekilde okutuyorlar ilaveten.

Bu ligde 14 takimin birbiriyle oynadigi maclarda her türlü sonuc cikabiliyor. Ligi gecen yil 5.bitiren takim 4.siradaki Braga'dan tam 24 puan fark yemisti. Ekonomik olarak cok rahat 2.5-3 milyon euroya alinabilecek bir oyuncuydu Marcao.

Sanki forvet almamak için paralar bilinçli olarak saçılıyor gibi..Sezon başı forvet parasını Akbaba’ya gömdük.Şimdi de stopere gömdük.

Üst Alt