Marcao'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'nun Maliyeti Açıklandı

Chedjou 6.3
Maicon 7
Ahmed 2.5
ve bu herif 4

Les les heriflere verdigimiz paralar inanilmaz.

Katiliyorum . Ve isin kotu tarafi hepsi farkli baskanlar zamaninda .. irdelesen polat ve canaydindan da ornekler getirirsin rakam bu kadar buyuk olmasa da

Stancu 5 milyondu mesela . O donemlerde kesin savunmaya da savrukluk etmisizdir

En azından sezon sonuna kadar serdar, ozan, maicon ile idare et.

Rodri nin satışından gelen parayıda 2 tane forvete böl. Oh mis gibi olurdu. Şimdi bide belhandayı gönderelim.

''Göztepe, Chaves'ten stoper Marcao'yu 400 bn €'ya transfer etti'' haberini dünyada 1 Allahın kulu görüp şaşırmayacağı herife 4.000.000 € gömdük.

Bonservisi altında ezilir, daha maça çıkmadan çöp oldu.

Anlamadığım bu herife başka kim talip oldu ki? 4 milyon Euro nedir adamlara bonservis rekoru kırdırdık. Fikret bir şeyi çok doğru yapıyor, talibi yoksa istediği bir futbolcunun onu gidiyor ucuza alıp geliyor. bizimkiler tüm transfer bütçesini gömüyor.

Bonservis biraz ucuk kabul
750k-2m arasi birsey olmaliydi

Maaşi neden begenmedin
Önceki kulübünde bu paraların yarısını bile aldığını sanmıyorum muht portekizde lig düşecek takımda ki herifi 2-3 katı maaşla samp ligi zorlayacak ekibe getirmeyi mantıklı bulmuyorum netice de kendini ispatlamış birisi de değil

Önceki kulübünde bu paraların yarısını bile aldığını sanmıyorum muht portekizde lig düşecek takımda ki herifi 2-3 katı maaşla samp ligi zorlayacak ekibe getirmeyi mantıklı bulmuyorum netice de kendini ispatlamış birisi de değil

Orda maksimum 200 300k aliyordur
Dediklerin dogru da linnes disinda mantikli bir kontrat yaptigi var mi klubun

Orda maksimum 200 300k aliyordur
Dediklerin dogru da linnes disinda mantikli bir kontrat yaptigi var mi klubun
Reis bu adamlar o kadar az transfer yapıyor ki karsilastirayim diyorum eski yönetimlerle mumkunati yok ama tabi tariklara belhandalara feghulilere dünyanın maaşını verenler kadar insafsız değillerdir yine de diyorum

Maç başı 25 bin Euro ve 15 maç ve üzeri ilk 18’e girerse 500 bin Euro bonus verilir gibi maddeleri eklemeyi unutmuşlar.Tek tesellimiz bu.
Yalnız en fazla 400 bin Euro değerindeki böyle Brezilya şoparına bu paraları vermek akıllı adamın yapacağı iş değil.
Sanki Gerard Pique’yi alıyorlar.

Daha önceden izlemediğim bir oyuncu için yorum yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Verilen bonservis ücreti bizim kulüplerimiz için oldukça yüksek ve riskli tabi Avrupa'daki kulüpler için bu paralar çerez parası. Her ne olursa olsun sonuçta yapılmış bir transfer. Umarım herkesi yanıltır ve çok iyi bir performans sergiler...

Üst Alt