Marcao'ya Atletico Madrid Kancası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao'ya Atletico Madrid Kancası!

25 piyasaya gore az bu adam iki yila canavar olur ve bir stopere gore cok teknik hava hakimiyeti sertligi kisisel olarak hirsli ve lider ohoo sadece zaman zaman kritik hatalari oldu o da cok normal oynadigi pozisyon itibariyle ki illa ustune koyacaktir

Yalniz oyuncu profili olarak tam Barcelona stoperi. Ayagi cok iyi, paslari cok iyi, bir stoper icin gayet hizli.

Sol stoper onlar icin tamam gibi. Umtiti denen canavar daha 25 yasinda, sakatlik sikintisi surmezse senelerce oynar. Yedegi Lenglet yine 23 yasinda, o da tam bir canavar.

Liverpool'a verelim iste sol stoper lazim Marcao da yarim Van Dijk eder 40m.

Atletico Lucas Hernandez yerine istiyor galiba. Juve de ilgilenebilir Chiellini yasli.

Sol stoper onlar icin tamam gibi. Umtiti denen canavar daha 25 yasinda, sakatlik sikintisi surmezse senelerce oynar. Yedegi Lenglet yine 23 yasinda, o da tam bir canavar.

Liverpool'a verelim iste sol stoper lazim Marcao da yarim Van Dijk eder 40m.

Atletico Lucas Hernandez yerine istiyor galiba. Juve de ilgilenebilir Chiellini yasli.

Yani ben illa Barcelona alsin veya almali demedim :D Oraya uygun profilde bir oyuncu dedim.

Gerçekten büyük transfer yapacak gibi Marcao önlerinde ki orta saha tandemi Luyindama ile performanslarını çok daha yukarı çekebilir gelecek sezon , bu sezon şampiyonluk sonra gelecek sene Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek sezon bitince bakarız.

3.5 senelik sözleşme imzalamak ile hata yaptik.seneye bedava gidecek diye hesaplar yapmaya başlarız.

Sonuçta yıllık ücreti çok uygun bu sebeple en az 4.5 senelik anlaşma yapmalıydık.
Zarar etmezdik.

3.5 senelik sözleşme imzalamak ile hata yaptik.seneye bedava gidecek diye hesaplar yapmaya başlarız.

Sonuçta yıllık ücreti çok uygun bu sebeple en az 4.5 senelik anlaşma yapmalıydık.
Zarar etmezdik.

Seneye yazin 2 senesi kala 40m veren yoksa yuzde yuz zam yapip 1.8m'den 4 yil kontrat veririrz

Sonra gerekirse hala 40m veren yoksa 2 yil sonra bir daha yuzde yuz zam yapip 4 yil 3.6m veririz

Boylelikle kariyerinin zirvesindeki 26 yasindaki Marcao 3.6m yildiz maasi aliyor olur 30 yasina kadar da kontrati olur

29 yasinda biraz indirimi kabul ederse tekrar 3m'ye ineriz 3-4 yildan yoksa Araplara 20m'ye kitleriz

Seneye yazin 2 senesi kala 40m veren yoksa yuzde yuz zam yapip 1.8m'den 4 yil kontrat veririrz

Sonra gerekirse hala 40m veren yoksa 2 yil sonra bir daha yuzde yuz zam yapip 4 yil 3.6m veririz

Boylelikle kariyerinin zirvesindeki 26 yasindaki Marcao 3.6m yildiz maasi aliyor olur 30 yasina kadar da kontrati olur

29 yasinda biraz indirimi kabul ederse tekrar 3m'ye ineriz 3-4 yildan yoksa Araplara 20m'ye kitleriz
Aynısını neden bruma ve ozan gibu 2 tane bebeye yapamadık?
Ne yazık ki o konularda çok beceriksiziz.

Belkide marcao'nun sözleşmesinde de 10 milyona filan serbest kalır maddesi vardır da bizim haberimiz yoktur.
Her şey olabilir
Biz anca donk ve selçuk gibi yetebeksizlerin sözleşmesini fahiş paralara uzatmayi beceririz.

Aynısını neden bruma ve ozan gibu 2 tane bebeye yapamadık?
Ne yazık ki o konularda çok beceriksiziz.

Belkide marcao'nun sözleşmesinde de 10 milyona filan serbest kalır maddesi vardır da bizim haberimiz yoktur.
Her şey olabilir
Biz anca donk ve selçuk gibi yetebeksizlerin sözleşmesini fahiş paralara uzatmayi beceririz.

Ozan'in 7.5m maddesi vardi uzatmaya yanasmadi mecbur yolladik
Bruma surecini Galatasaray tarihinin en kotu baskani Dursun Ozbek yonetti

Marcao'nun 10m'lik bir maddesi oldugunu hic sanmiyorum. Donk konusunda biraz mecbur kaldik ama sene basinda 3 isim konusulmustu sozlesmelerini uzatmanin mantikli olmayacagi: Selcuk, Sinan, Eren. Eren kesin gidiyor, Sinan ise gidici. Selcuk'a da verilmemeli kontrat. Ben verilmeyecegine inanmak istiyorum

Üst Alt