Marcelo vs Roberto Carlos? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcelo vs Roberto Carlos?

yetenekten bahsetmişken :tbr:

daily-morning-awesomeness-40-photos-5.gif

Marcelo oyun kalitesi olarak daha iyi (Dribbling, pas felan). Sutlari da fena degil
Carlos: Sut,Orta defans daha iyidi.

Nasil oynadigina bagli. 3 ya da 5 li savunma oynarsan Carlos. 4 lü oynarsan Marcelo

Marcelo oyun kalitesi olarak daha iyi (Dribbling, pas felan). Sutlari da fena degil
Carlos: Sut,Orta defans daha iyidi.

Nasil oynadigina bagli. 3 ya da 5 li savunma oynarsan Carlos. 4 lü oynarsan Marcelo

Carlos'un defansif yönü vasattı, boş atmayalım.

Orta konusunda da net Marcelo daha iyi, Carlos çoğunlukla ceza sahası içine rastgele sert toplar yollardı.

Sorsan Cafu'yu izlemişliği yoktur doğru düzgün, sağdan soldan duyduğu cümlelerle ahkam kesiyor, klasik. Karaktersiz birinden de başka türlü hareket beklenemez.

Millet futboldan bir haberken biz Dunya Kupasi maci izliyorduk. 98 Dunya Kupasi yilinda mahalle arasinda top cevirirken bebeler ben evde mac izlerdim. Hayir atip tutanlar muhtemelen Dinamo Kiev'in Shevchenko'lu kadrosu ile CL'de estirdikleri yillarda futboldan bir haberdir.

Millet futboldan bir haberken biz Dunya Kupasi maci izliyorduk. 98 Dunya Kupasi yilinda mahalle arasinda top cevirirken bebeler ben evde mac izlerdim. Hayir atip tutanlar muhtemelen Dinamo Kiev'in Shevchenko'lu kadrosu ile CL'de estirdikleri yillarda futboldan bir haberdir.

Belli ne izlediğin futboldan bir bok anlamışsın, ne de topa vurmayı dahi öğrenememişsin, koduğum yeteneksizi.

Beni alıntılama bir daha git mal mal düşüncelerini başkalarına beyan et. LÜE'yi falan takip et, kolpacı herif.

Üst Alt