Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcos do Nascimento Teixeria Galatasaray'a Geliyor!

-Sahada ne kadar mücadeleci olsa da agresif ve sert bir oyun yapısı var.Takımını her an yalnız bırakabilir.
-Rakibe çok sert ve tehlikeli müdahalelerde bulunabiliyor.

affetmezler bize

Oyuncuyu tanımıyorum aklıma gelen birkaç soru var :
1 ) Hava toplarında sorunu olan tabiri caizse evlere şenlik bir takımız ve oyuncunun hava toplarında zayıf olması olayı doğruysa bu hamle cok mantıklı mı ?
2) Porto,Benfica gibi takımların radarindan kurtulup bizim böyle bir oyuncuyu keşfedip almamız olabilir birşey mi ?
Portekiz’de ki tüm oyuncuları Porto ve Benfica alıyor olsaydı kadroları 150 kişi olurdu muhtemelen.

1 kez bile brezilya alt yaşlarda bile aday milli kadroya bile çağrılmamış . Yani adamda 23 yaşına kadar 1 tane hoca bile ışık görmemiş.17 mayıs 2000 literatürüyle " korkunç birşey" bu istatistik

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

onların seviye çok yüksek olduğu için buna takılmam şahsen. bizim mariano da hiç oynamadı alt yaşlarda. keza pek çok isim vardır böyle.

ama fiyatına takıldım ben. 3.5 değil de 1.5 olsa denemekten zarar gelmez diyeceğim ama şu yoklukta 3.5'a gelir bir de tutmazsa izle cümbüşü.

11 golu bunun pozısyon kaybından yedılerse gecmıs olsun
Karabuksporda oynayacak seviyede bir topcuya benziyor.

Yedek stoper olarak alınır muhtemelen. Maaş dengesi açısından diğer transferlerde yıllık alacak olarak bonkör oluruz. Marcao Maicon Ozan Ahmet'le sezona başlayacaklarını sanmam. 1,5 yıllık stoper kiralayacağıma geleceğe yönelik scout transferi yaparım denmiş.

Portekiz’de ki tüm oyuncuları Porto ve Benfica alıyor olsaydı kadroları 150 kişi olurdu muhtemelen.
Renkdas illaki her oyuncuya yatırım yapamazlar fakat ışık gördükleri adamın bonservisinin en azından belli yüzdesini alıyorlar yada alıp kiraya veriyorlar aynı takımında devam ediyor...Umut ederim ki Ribery gibi olsun onuda Fransa'dan herkesin gözü önünde dururken alıp gelmiştik...

Tanımıyordum, çok övüldüğü videolarını seyrettikten sonra pek beğenmedim. Ceza alanında müdahalelerini beğenmedim. Hava topu kötü diyolar ki bu çok kötü. Gary nin parasının yarısını buna basmak doğru mu. Bu adamın elde patlama veya çıkış yapma olasılığı eşit. Eğer mangala gelicekse o zaman eyvallah, yedek olur tutarsa tutar tuttmazsa kaybedilen 3.5 milyon olur. Ama mangala alınmazsa ve bu tutmazsa bütün sezonu ahmetle geçirmek var.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

onların seviye çok yüksek olduğu için buna takılmam şahsen. bizim mariano da hiç oynamadı alt yaşlarda. keza pek çok isim vardır böyle.

ama fiyatına takıldım ben. 3.5 değil de 1.5 olsa denemekten zarar gelmez diyeceğim ama şu yoklukta 3.5'a gelir bir de tutmazsa izle cümbüşü.
Üstad bu adam sana da videolarda sol ayaklı chedjou havası vermedi mi?boyu hızı telaşlı hali topla çıkışları vs. O zaman da yanlış hatırlamıyorsam 7 milyon euroya chedjou yu aldırmıştı 3.5 a Danny i. Herşey değişiyor terimin futbol anlayışı değişmiyor gram ilerleme yok. Dünyada 1 başka hoca ve başkan bu mali durumda bu idüğü belirsize 3. 5 milyon vermezdi. Hadi başkan gölge başkan terimin emir eli de koca kulüpte hiç mi kafası az çalışan adam olmaz hop ya biz napıyoruz demez aklım almıyor.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar ben sizi gerçekten anlamıyorum. Bu tarz bir transfer için yapılacak en mantıklı yorum '' hayırlı olsun umarım katkı sağlar'' olmalı.

Onun dışında abartılı yermeler falan hoş olmuyor. Geçmiş olsunlar , affetmezler , karabük topçusu olur ancalar falan havada uçuyor.

Transfer kesin mi değil mi bilemiyorum. Ama bu tarz risk transferleri için kötü yorum yapmamayı adet edinmenizi öneriyorum.

he biz haklıyız kafasını yaşamayı seviyorsanız aynen siz haklısınız :asd:

Üst Alt