Mariano, Fernando ve Selçuk, 38'lik Emre'den Daha Bitik! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano, Fernando ve Selçuk, 38'lik Emre'den Daha Bitik!

1980 dogumlu Emre B'nin bugün 87'li Fernando, 86'li Mariano ve 85'li Selcuk'tan daha iyi durumda oldugunu gördüm. Görmez olaydim.

Inanilmaz kötü 3 oyuncu ile biz hic bir maci kazanamayiz. Bu kadar bitik ve displinden yoksun oyuncularla bir sey yapamayiz. Selcuk'un kaptirdigi 2 top net gol olabilirdi. Mariano sag kanatta sos vermesine ragmen Elia beceriksizine dua edelim gol atamadigi icin. Fernando ise tamamen bitik oyuncu görüntüsü veriyor. 30 dakika sonunda Fernando'dan haber alamiyorsunuz, 60 dakika yatiyor.

Son 8 lig macinda 1 galibiyet alan takimin futbolculari oturup biraz düsünmeli. 3 kez öne gectigi maci sahasinda bile bitiremedi.

Levent Sahin ve Ümit Davala gibi hic bir sekilde antrenörlük ve teknik direktörlük becerisi olmayan adamlar hangi macta dogru degisikligi yapabildi? Hic birinde.

Bu takimin tamamen degismeli.

Gecen sene adam sakatliginda önce net ligin en iyi orta sahalarindan biriydi. Nasil böyle cabuk düsüs yasadi tam anlamadim.

Gecen sene adam sakatliginda önce net ligin en iyi orta sahalarindan biriydi. Nasil böyle cabuk düsüs yasadi tam anlamadim.
Bel bölgesine bak herşey orada açıkca ortada. Adam belini döndüremiyor. Bi meloyaa bakkk bi de buna. Vallahi melo dönmesin artık yaşlı gerek yok diyorsum ama gelse şunu top diye oynar net

iki üc mactir arada sut cekiyor resmen gülesim geliyor fazia... güldürüyor yok yere.
Kötü olduğuna katılıyorum, hatta büyük hayal kırıklığı ama şu şut olayını anlayamadım. Hangi maçlar olduğu aklıma gelmiyor şimdi ama son maçlarda iki ayrı maçta iki tane şutu var ve bu şutlar bayağı da etkili idi.

Takımın en maliyetli ve sözde çok yetenekli oyuncusu Belhanda bile, bugüne kadar oynadığı maçlarda altı numara oynayan adamın çektiği şutları çekemedi, ki bir tane şut ile attığı gol de var adamın.

Sonuna kadar katılıyorum

Nasıl ki şimdi Mariano 'ya talip varken satılsın diyorum aynı şey Fernando için de geçerli

Takımın genel hali bu abi. Hadi Mariano-Fernando yine yoğun maç temposu oynadı, şu Selçuk'un yılda 10 maç oynayıp bu kadar bitik olması ifrit ediyor beni, o yüzden sadece onun başlığına yazdım. Bir de silik futbolcudan nefret ediyorum. Emre tosunu hiçbir şey yapmasa da adam biliyor ki topu önüne alınca kalçayı koyacak, adamı ekarte edemese de forsuyla faul alacak. Selçuk da yıllarca böyleydi, çok da kolay faul alırdı, adamda o bile kalmamış. Gelip top almıyor yahu, anca trafik polisi gibi eliyle topun nereye atılacağını işaret ediyor. Kaptan gibi sahaya girip de bir oyuncuyu azarlayayım, takımı kendine getireyim, sorumluluk alayım, hiçbir şey yok adamda. Oyunun hakkını geçtim, pazubandın da hakkını vermiyor adam. Ayrıca sahada kavga olunca, hak yenince hakemin yanına gidip güle güle muhabbet eden kaptana da uyuz olurum. Ne yazık ki Selçuk da böyle bir tip.

Ama en başta dediğim gibi takımın genel hali bitik. 2 maçtır sezonun en eforlu maçlarını oynadık ama ona rağmen rakiplerden daha az koştuk, daha az top yaptık. Yazın şampiyonluk sarhoşluğu, Uefa davası, transfer nöbetiyle herkes yatışa geçmiş, bugün de bunun ceremesini çekiyoruz. Devre arasını iyi geçirip 2. yarıya bomba gibi başlarsak ne ala ama takım olarak şu ana kadar Başakşehir'i alt etmeyi hak edecek kadar emek sarf etmedik ki zaten.

1980 dogumlu Emre B'nin bugün 87'li Fernando, 86'li Mariano ve 85'li Selcuk'tan daha iyi durumda oldugunu gördüm. Görmez olaydim.

Inanilmaz kötü 3 oyuncu ile biz hic bir maci kazanamayiz. Bu kadar bitik ve displinden yoksun oyuncularla bir sey yapamayiz. Selcuk'un kaptirdigi 2 top net gol olabilirdi. Mariano sag kanatta sos vermesine ragmen Elia beceriksizine dua edelim gol atamadigi icin. Fernando ise tamamen bitik oyuncu görüntüsü veriyor. 30 dakika sonunda Fernando'dan haber alamiyorsunuz, 60 dakika yatiyor.

Son 8 lig macinda 1 galibiyet alan takimin futbolculari oturup biraz düsünmeli. 3 kez öne gectigi maci sahasinda bile bitiremedi.

Levent Sahin ve Ümit Davala gibi hic bir sekilde antrenörlük ve teknik direktörlük becerisi olmayan adamlar hangi macta dogru degisikligi yapabildi? Hic birinde.

Bu takimin tamamen degismeli.

büyük yorum lakin biz bunu epeydir diyoruz.. bu herifler bitik..

Üst Alt