Mariano, Fernando ve Selçuk, 38'lik Emre'den Daha Bitik! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano, Fernando ve Selçuk, 38'lik Emre'den Daha Bitik!

Emre piçi futbolculuk olarak çok başka seviyede. Fernando falan hikaye. Adam gerçekten çok yetenekli

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fernando çok iyi oyuncu kim ne derse desin rotasyona mı sokuyoruz adamı zaten Premier Ligde ki temposu olsa bize niye gelsin adam golde Serdar Aziz götünü dönmese topa top ona çarpıp geri gelecek bence bir de oralara bakın toptan korkan topçu mu olur ya..
Bırak çarpsın abi karnına bunu göze alamıyorsan nasıl top oynayacaksın..

Bir 38'lik olarak başta Selçuk olmak üzere takımdaki bir çok yararsız dan daha dinamik olmak benim içinde sevindirici.

Fernando çok iyi oyuncu kim ne derse desin rotasyona mı sokuyoruz adamı zaten Premier Ligde ki temposu olsa bize niye gelsin adam golde Serdar Aziz götünü dönmese topa top ona çarpıp geri gelecek bence bir de oralara bakın toptan korkan topçu mu olur ya..
Rotasyona sokacak bir şey yokki ya sakat ya cezalı paşamız. Geçen sene ligde 25 maçı var/yok. Bu sene taş çatlasa yine o civar bir şey olur.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Amatörce idi be renktaş. Rakibin o hareketi çekeceği belliydi buna rağmen o istikamete doğru koşusuna devam etti.

Maci izlerken bende bunu dusundum. Simdi selcuk 3 sezondur piyasada yok, bu adama odedigimiz paralari kac oyuncu aliyor dunyada?

Emre nekadar itici olsada, helal olsun diyorum. Adam kendine bakiyor ve yaptigi ise saygisi oldugunu da kanitliyor, ve en onemlisi futbola ac. Bizim hirbolar ders alsin.

tamam fernando selçuk kötü ama emrede çok kötüydü nerenizle izlediniz maçı

her topta pas hatası yaptı

not: emrenin futbolunu her daim beğenmişimdir.

Fernando daha yeni duzelecek. Adam sakatti, cezalıydı toparlanmak icin zamana ihtiyaci var.

Ama selcuk, mariano ve belhanda def edilmeli.

Üst Alt