Mariano: "Olayı büyütmemek lazım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano: "Olayı büyütmemek lazım"

Arkadaşım neden zorluyorsun anlamadım ? Yazdığım şeyi ortalama zekada olan biri rahatlıkla anlayalabilr.Bu foruma yazdığına göre zeka seviyen ortalama veya ustudur diye tahmin ediyorum.
Bir şey zorlamıyorum ki. Madem anladı herkes, sen de Mariano'ya söylediğin şeyi Terim'in daha çok hakediyor olmasından niye bahsetmiyorsun diye sorduğumu anlamışsındır herhalde.

Ayrıca forumla zeka ne alaka acaba, anlamadım kusura bakma. :cautious:

Mariano saha içini olmasa da genel problemi özetlemiş. Galatasaray'ın belli bir yaş sınırına gelmiş 5 büyük lig çapından düşmüş oyunculara yatırım yapma lüksü yok. Gerekiyorsa Galatasaray'ı basamak olarak görüp kendini daha büyük liglere atmaya çalışan oyunculardan kadroyu kurmak zorunda. Mariano gibiler bu saatten sonra nereye gidecek adamın max. burası zaten kariyer amacı yok.

Her sene kotu basliyoruz ne demek ya? Bugunku durumla ne alakasi var? Haftalardir ruh gibi dolasiyonuz sahada. Gecen sene hic degilse az kosuyordunuz.

Bir şey zorlamıyorum ki. Madem anladı herkes, sen de Mariano'ya söylediğin şeyi Terim'in daha çok hakediyor olmasından niye bahsetmiyorsun diye sorduğumu anlamışsındır herhalde.

Ayrıca forumla zeka ne alaka acaba, anlamadım kusura bakma. :cautious:

15 Senedir izlerim.Bu kadar ezildiğimiz maç hatırlamıyorum avrupada.

Fatih hocayı herhalde en ağır eleştiren terimci ben olabilirim.Ama adam maç bitimi utandık dedi.Mariano gibi kalkıp gevşek gevşek konuşmadı.Yapamazsa bırakır ne diyeyim.

Adam basitce diyor ki Siz Galatasaray'in taraftarisiniz, Real Madrid'e karsi kaybediyoruz sonucta sakin olun. Zaten aramizda ucurum var, kazanmak gibi bir beklentiniz mi vardi? Lig bizim icin daha uygun, biraz gaz verip ikinci devrede sampiyon oluruz iste diyor..

Adamlar 33 yasina gelmis, Real'e karsi maca cikariyoruz. Hata bizde, onda degil ki. En iyi gunlerini 6-7 sene once yasamis tipler bizde AS topcular. Selcuk'un ne gunahi var, o da ayni sadece Turko. O oynasin bari biraz ona sovelim.

Mariano kocum, ben seni anliyorum ve olayi abartmiyorum.
GS'da oynuyorsun sonucta Real'e karsi, olur boyle seyler, bozma moralini..
Antep karsisinda sahada ucarsin eminim :)

Bu sığıra bir daha forma verilirse ağır söverim bu mala da forma verene de ... şimdiye kadar çok az ceza aldım umrumda bile olmayacak yeminlen canım burnumda..

Üst Alt