Mariano: "Olayı büyütmemek lazım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mariano: "Olayı büyütmemek lazım"

Tarator” bu kadroyla avrupa’ya gitmesek daha iyiydi” dedi. Futbolcuların aynı tip demeçlerini neden garip görüp saydırıyorsunuz
İki yüzlülük oluyor biraz, saydıracaksanız baştaki vizyonsuza saydırın

Vakti geldiği zaman bu ve bu tip futbolcularla yollarını ayırmazsan böyle olur işte. Sen zaten aldığın meyvenin en son dibini bardağa boşaltıyorsun.

Lige bakacakmışız. Sanki ligde anadolu takımlarını süpürüyoruz harika futbol oynuyoruz. Nasıl şampiyon oluyoruz 2 senedir görüyoruz sen ne anlatıyosun ya.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahahhaha Hâlâ gelip kotu oynuyoruz falan diyin Allah aşkına.adam resmen dalga geciyo ve bunla beraber sabote eden 7 -8 kisi var hocayi ve takimi.sorun çok büyük ve mariano ile nagatamo dışındakilerle ocaga kadar oynamak zorundayız

Ulan Galatasaray'ı ne hale getirdiniz birisi berabere kaldık diye sevinir diğer Real'den 6 yeriz büyütmemek lazım der size de oynayacağınız oyuna da

Böyle gamsız yabancıları istemiyorum artık takımda Mariano'ymuş Feghouli'ymiş Belhanda'ymış Nagatomo'su Babel'i hepsi defolup gitsin

Ben gece uyuyamıyorum zoruma gidiyor sabah işe okula nasıl gidecek bu taraftar bunun derdine düşüyoruz herifin maç sonu açıklamasına bak "Büyütmemek lazım"

Üst Alt