Mario Jardel: "Bugün değerim 150-200 milyon euro olurdu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O dönem için 17 milyon dolar (dolardı sanırım euro değildi) hakikaten büyük para, figoların falan 30-40'a transfer olduğu dönemlerdi ama şu var transfer piyasası sapıtmamıştı henüz yine yanlış hatırlamıyorsam 2010'dan sonra petro dolar milyarderlerinin futbola yönelmesiyle sapıtmıştı. Bizim bu transferi yapabilmiş olmamızın sebebi de zaten bildiğiniz üzere Uzan idi.

Niye bilmiyorum arada sırada bu tip manasız açıklamalar yapıyor ama dediğinin elle tutulur yani yok, evet bitiriciydi vs ama Lewa ile falan kıyaslamak komik baya. O dönemin transfer piyasasından yola çıkarak bugün 200 ederdim falan diyor ama futbolun o günkü profesyonellik seviyesiyle bugünün alakası yok, götünü kaldıramayan bir adamdı bugün o fizik kondisyonla anadolu kulüplerinde bile oynayamaz çiğ çiğ yerler bunu. Geçmişteki süperstarların çoğu için geçerli bir durum bu ama Jardel için ekstra geçerli traktör gibi adamdı zira. Bir de yani kariyerin belli, hayatında elit takımda oynamamışsın, elit ligde oynamamışsın kendini Lewa ile falan kıyaslıyorsun. Edep Ya hu.

İzlemesi keyifliydi ama az gözyaşı döktürtmedi, rangers golündeki topa vuruş anındaki ses kulağımda çınladı bi an duygulandım.

Temposu yoktu ama tam 1 kaliteydi,şlde 1er 2şer,ligde 3er 5er sallıyodu falcao eşşeği gibi yatmıyodu

Sol ayağıyla uzaktan gelişine yarım vole vurduğu pozisyonu açıp izler dozumu alırım dönem dönem

Galatasaray'ın eski futbolcusu Mario Jardel, Record'a yaptığı açıklamada, "Sanırım futbolda tarih yazdım. Benzersizim" diyerek kariyerinde büyük başarılara imza attığını söyledi.

Bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Mario Jardel, Record'a verdiği röportajda iddialı açıklamalarda bulundu.

"LEWANDOWSKI'NİN YAPTIĞINI 7 SEZON ARKA ARKAYA YAPTIM"
Kariyerinde birçok önemli futbol takımının formasını giyen "Süper Mario" lakaplı Jardel, kariyerinin en parlak dönemlerini Sporting ve Porto'da yaşasa da Galatasaray taraftarının kalbine kazınmış durumda...

Verdiği röportajda "Dünyada benim kadar iyi kafa golü atabilen bir forvet yok." diyen Jardel, "Evet, sanırım futbolda tarih yazdım. Benzersizim. Ve bunu alçakgönüllülük ile söylüyorum. Lewandowski yılda 55-60 gol atan tek futbolcu! Ben bunu 6-7 yıl boyunca arka arkaya yaptım." diyerek iddialı açıklamalarını sürdürdü.

Öte yandan Mario Jardel, "Şu anda aktif futbol oynasaydım mevcut dönemde 150-200 milyon euro değerim olurdu." diyerek sözlerini tamamladı.
Ederdi

O dönem için 17 milyon dolar (dolardı sanırım euro değildi) hakikaten büyük para, figoların falan 30-40'a transfer olduğu dönemlerdi ama şu var transfer piyasası sapıtmamıştı henüz yine yanlış hatırlamıyorsam 2010'dan sonra petro dolar milyarderlerinin futbola yönelmesiyle sapıtmıştı. Bizim bu transferi yapabilmiş olmamızın sebebi de zaten bildiğiniz üzere Uzan idi.

Niye bilmiyorum arada sırada bu tip manasız açıklamalar yapıyor ama dediğinin elle tutulur yani yok, evet bitiriciydi vs ama Lewa ile falan kıyaslamak komik baya. O dönemin transfer piyasasından yola çıkarak bugün 200 ederdim falan diyor ama futbolun o günkü profesyonellik seviyesiyle bugünün alakası yok, götünü kaldıramayan bir adamdı bugün o fizik kondisyonla anadolu kulüplerinde bile oynayamaz çiğ çiğ yerler bunu. Geçmişteki süperstarların çoğu için geçerli bir durum bu ama Jardel için ekstra geçerli traktör gibi adamdı zira. Bir de yani kariyerin belli, hayatında elit takımda oynamamışsın, elit ligde oynamamışsın kendini Lewa ile falan kıyaslıyorsun. Edep Ya hu.

İzlemesi keyifliydi ama az gözyaşı döktürtmedi, rangers golündeki topa vuruş anındaki ses kulağımda çınladı bi an duygulandım.
Önce oligarklar içine etti üstat

Üst Alt