Mario Lemina’nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mario Lemina’nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

@Adem Çakar @Cem Aydan

Uzun uzun yazıyordunuz bize oyuncu gelmiyor, kaliteli kadro kurulamıyor vs vs ne diyorsunuz şimdi ustat iyi oyun bekleyebilir miyiz artık izin var mı?

He siz kadromuz çok kaliteli olmasına rağmen iyi oyun yoktu diyordunuz yani son 2 yıl Hakan. 😁 Sen eleştiri modunu açık tutup kötüyü görmek istersen Seri’nin de çöp olduğunu yazman yakındır. Bakış açısıyla alakalı biraz. EPL oyunu beklemeyin boşa. Onun için 300 lazım, kaliteli de lig lazım. Aykut gibilerin yok olması falan lazım. Yapısal bir sorun yani.

Ayrıca est. eleştireceksiniz tabi de sizin eleştirilerinizin başkaları tarafından eleştirilmesinden pek haz etmiyorsunuz. Ve dünyanın en kolay işini yaparken bunu yapıyorsunuz. 1000 tane sebep bulurum ben de bir sürü şeyi eleştirmek için. Zor değil o tarafta olmak. Birlik olalım, insan kazanalım, durum bu bu, keyfiniz için kaybetmeyelim yazdık özette. Sorular da sorduk ama cevap alamadık hiç. 😊 20 kupayı bir Fenerli gibi görünmeden nasıl aldığını açıklarsanız eleştirilerinizin arkasında olacağım.

Gerçi daha çok dövüyordunuz, yıkıcı yaklaşıyorsunuz. Ondan eleştirdik genelde de.

@Adem Çakar @Cem Aydan

Uzun uzun yazıyordunuz bize oyuncu gelmiyor, kaliteli kadro kurulamıyor, makas çok açıldı, realiteleri göremiyorsunuz vs vs ne diyorsunuz şimdi ustat iyi oyun bekleyebilir miyiz artık izin var mı?

Ben gecen sezon ikinci yarida gayet iyi oynadigimiz düsünüyorum. Ben ne oyuncular kaliteli degil dedim, ne de iyi kadro kurulmuyor dedim. Galatasaray bir cok sorunlu sürec yasadi, bu sezon bile transferleri böyle son günde yapmamizin nedeni belli. Olabilecek en iyi maliyet ile kurduk bu kadroyu, bunun icin son günü bekledik.
Bugün bu oyunculari aldiysak, bunun sebebi o iki sezon üst üste yasadigimiz sampiyonluktur. Sampiyonlar ligine oynadigin oyununu begendirerek degil, ligi lider bitirerek katiliyorsun.

Ben o Drogba´li, Sneijder´li kadronun nisanda sampiyonlugu verdigini gördüm. Neyseki bize bu transfer sezonunu zehir edecek bir yönetim yok... yani müsterih olabilirisiniz.

Vay arkadaş transfer sürecine gel ;D 3 gün önce psikolojimiz neydi şimdi ne hale geldi ;D İnanılmaz bir transfer dönemi geçirdik yönetimi kutluyorum. Artık top tamamen Fatih Hoca'da. Bundan sonra hocanın bahanesi kalmadı. Her türlü başarısızlık hocaya yazar.

He siz kadromuz çok kaliteli olmasına rağmen iyi oyun yoktu diyordunuz yani son 2 yıl Hakan. 😁 Sen eleştiri modunu açık tutup kötüyü görmek istersen Seri’nin de çöp olduğunu yazman yakındır. Bakış açısıyla alakalı biraz. EPL oyunu beklemeyin boşa. Onun için 300 lazım, kaliteli de lig lazım. Aykut gibilerin yok olması falan lazım. Yapısal bir sorun yani.

Ayrıca est. eleştireceksiniz tabi de sizin eleştirilerinizin başkaları tarafından eleştirilmesinden pek haz etmiyorsunuz. Ve dünyanın en kolay işini yaparken bunu yapıyorsunuz. 1000 tane sebep bulurum ben de bir sürü şeyi eleştirmek için. Zor değil o tarafta olmak. Birlik olalım, insan kazanalım, durum bu bu, keyfiniz için kaybetmeyelim yazdık özette. Sorular da sorduk ama cevap alamadık hiç. 😊 20 kupayı bir Fenerli gibi görünmeden nasıl aldığını açıklarsanız eleştirilerinizin arkasında olacağım.

Gerçi daha çok dövüyordunuz, yıkıcı yaklaşıyorsunuz. Ondan eleştirdik genelde de.

EPL oyunu beklemediğimi, en azından kadromuzun daha iyi olduğu Anadolu takımlarına karşı sahada ne yaptığı belli olan bir takım istediğimi belirttim ben hep. Bunun için de kadromuz 2 yıldır yeterli. Evet çok kaliteli değildi ama yeterliydi. Şu an çok kaliteli oldu zaten.

Seri bütün sezon böyle oynasa da çöp demem. Kalitesi belli yani takım oyunu uymayabilir, adapte olamayabilir, psikolojik sıkıntıları olabilir ama çöp değil bu adam. Eleştiri modunu açıp kötüyü görme çabasına gerek yok ki 2 yıldır sahada gördüğümüz şey kötü zaten. Benim eleştirime her türlü laf söylenebilir. Bana bu laflar makul gelmezse haz etmem tabii ki. İtiraz ederim cevap yazarım forumun olayı bu. Aşırıya kaçan, eleştiri boyutunu aşanlar da oluyor hocaya karşı ama siz normal eleştirilere karşı argüman ürettiniz ben de onlara itiraz ettim. Burada eleştirince kimseyi kaybetmiyoruz ki. Hocamıza sahip çıkalım ama aynı zamanda eleştirelim de.

20 kupasına laf söyleyen de yok yani 1-2 trol ya da değişik dışında. 96-2000 arası ve 2011-2012'de ne kadar iyi bir hoca olduğunu fazlasıyla kanıtladı Terim taktiksel açıdan da. Bu günümüz için ölçü olmamalı ama. Mourinho en iyi teknik direktör olurdu o mantıkla hala.

Buradaki eleştirilerin yıkıcı dövücü vs olduğunu düşünmüyorum somut bir etkisi yok zaten. Buranın tek amacı fikir belirtmek olumlu ya da olumsuz..

Şampiyonlar Ligi'nde orta sahada Belhanda'yı oynatarak rezil olmamak için öngörülmüş gerekli bir hamleydi. Başarılar Lemina

Ben gecen sezon ikinci yarida gayet iyi oynadigimiz düsünüyorum. Ben ne oyuncular kaliteli degil dedim, ne de iyi kadro kurulmuyor dedim. Galatasaray bir cok sorunlu sürec yasadi, bu sezon bile transferleri böyle son günde yapmamizin nedeni belli. Olabilecek en iyi maliyet ile kurduk bu kadroyu, bunun icin son günü bekledik.
Bugün bu oyunculari aldiysak, bunun sebebi o iki sezon üst üste yasadigimiz sampiyonluktur. Sampiyonlar ligine oynadigin oyununu begendirerek degil, ligi lider bitirerek katiliyorsun.

Ben o Drogba´li, Sneijder´li kadronun nisanda sampiyonlugu verdigini gördüm. Neyseki bize bu transfer sezonunu zehir edecek bir yönetim yok... yani müsterih olabilirisiniz.

İkinci yarıda gayet iyi oynamadık ama diğer açıdan haklısın tabii ki. 2 senelik şampiyonluk ve Fatih Terim sayesinde bugün bu kadroyu kurduk. Bu yine benimki gibi yapılan eleştirilere cevap olamaz. Terim bu kadroyu oynatamıyor gitsin falan diyene olur anca.

Aboubakar ve 1-2 örnek daha üzerinden Avrupa'nın ortalama liglerinden bile daha az cazip olduğumuzu, kaliteli kadro kurmanın neredeyse imkansız olduğunu söyledin diye hatırlıyorum ya da bu minvalde bir şeydi. Yanlış mı hatırlıyorum?

şikecilere göre iş yappmaz bir oyuncuymuş,işte bunlar adam olmaz derken hep görerek söylüyoruz,ellerinde jailson,zach,rodriges,deniz türüç felan var Lemina'yı beğenmiyor hıyarlar

şikecilere göre iş yappmaz bir oyuncuymuş,işte bunlar adam olmaz derken hep görerek söylüyoruz,ellerinde jailson,zach,rodriges,deniz türüç felan var Lemina'yı beğenmiyor hıyarlar

Zaten onlara göre bizim aldigimiz her oyuncu kötü, kendi aldiklari her oyuncu ise iyi.

Kafayi yemisler Galatasaray da Galatasaray diye. Eziklik kompleksinin meyvesi bunlar.

o reziller 50 tane orta saha doldurdu takima. tolga ozan jailson tolgay emre gustavo isla deniz zajc ekici ferdi alper gibi 6-8 oynayabilecek bir sürü adamlari var. bizde nzonzi seri lemina hepsine yeter. sunlarin toplamindan kaliteli topcular.

Üst Alt