Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)


Geri sayım başladı...

NOT: Bu veriler Fransa Futbol Federasyonu, İtalya Futbol Federasyonu, Yunanistan Futbol Federasyonu disiplin kurulu raporları ve Türkiye Futbol Federasyonu Etik Kurulu raporlarına göre hazırlanmıştır.
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olymoiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)G tabiki. Hatta tarihten silinme şıkkı olmalı
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Bu tabloyu nerden buldun renktas. Tabloya bakarsak FB'yi Türk futbol tarihinden kazımak gerekecek.. :)
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Amatör küme. Aşağısı kurtarmaz. İnanın bana objektif görüşüm bu. Adamlar Türk Futbolunu mahvettiler.
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Karsilastirirsak bunlar 'Z)' de olmali. Yani kulup kapatilmali, tarih kitaplardan silinmeli, google dahil hic bir yerde bulunmamali :asd:.
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Bu tablonun bir benzeri TFF başkanı MAA ve FB'li yönetici Nihat Özdemir'in elinde var. Orjinalini alamadığım için bir benzeri yaptım.Adamlar resmen kaçak kat çıkmış şikenin kralı burda.Ses çıkaran yok.. (!)

Eline sağlık bu arada %100 doğru bi istatistik.
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Ya bunlarda dalgaya sürülecek akıl yok. Bi de utanmadan dava açıyor beyin özürlüler
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)masumiyet karinesini hiçe sayan bir konu daha.. cekin su grafikleri gözüm görmesin.. + fb şike yapmamıştır ama 58. maddenin değişmesi lazım Türk futbolunun marka değeri içün bunu da belirtmek isterim
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Fenerli Gençler : Bizimki başka biz düşmicez.
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Şimdi soruyu kimin hazırladığına bağlı cevabı ÖSYM hazırladıysa cevabı ligte kalmalı olur, UEFA hazırladıysa cevabı çıktığı yere geri gönderme olur :)
 
Cevap: Marsilya, Juventus, Olympiakos Volou ve Fenerbahçe (Karşılaştırma)Karsilastirirsak bunlar 'Z)' de olmali. Yani kulup kapatilmali, tarih kitaplardan silinmeli, google dahil hic bir yerde bulunmamali :asd:.

Yok o kadar da degil artik.

Google "sike" yazdigin zaman "sikebahce" diye ciksin isimleri :happynew:
 
Üst Alt