Martin Benitez, Gelecek Sezon Galatasaray'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Benitez, Gelecek Sezon Galatasaray'da!

Bileklik alın sonra gitsinler o paraları saçma sapan insanlara yatırsınlar :) ha bu haberin doğru olmadığını düşünüyorum da zaten hali hazırda gereksiz bir ton oyuncuya para veriyoruz.

Ben pek olumlu bakmiyorum böyle transferlere, yani cok paraya alinin genclere. Ilk olarak paranin yüksekligi ile taraftarda beklenti cok artiyor.

Hepimiz genc oyuncu istiyoruz evet bende cok istiyorum ama genclerin bizde yararli,verimli ve en önemlisi basarili olma ihtimali düsük. Bir futbolcu sadece oynaya oynaya kendini gelistirmez, senin futbolcuya saha disinda destek cikan ona kendisini gelistirmesine yardimci olan egitimcilerin de olmali.

Yalan söylemiyecegim ismi gecti aralarda bir kac macini izledim ve begendim ama o fiyata alinmaz dedim cünkü risk transferidir güney amerikadan oyuncu getirmek hele o parayi hic deymez sonuc olarak avrupda o para ile daha iyisini bile bulursun.

Transfere gelince bence TD bu ise hic karismamazi gerek, TD yapacagi is basit, oyuncu hangi bölge de oyniyacak ve hangi özellikleri olacak bunu bildirecek bitti, sonra scout ekibi devreye girecek bu sartlara uyan adamlarin listesini transferden sorumlu kimse ona verecek ve o kiside hic TD sormadan birini alip gelecek.

River Plate'lilerin Benitez yorumu

"Galatasaray Benitez için geri dön! Senden af diliyoruz! "

Florencia Flores
@FlorF_87
2 sa.2 saat önceTigre, ArgentinaÇeviriyi görüntüle

Galatasaray volve por Benitez, te perdonamos.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Onu Galatasaray'a vermediğimize inanamıyorum"

Silvio
@TanoPratto
18 sa.18 saat önceÇeviriyi görüntüle

No puedo creer que no se lo hayamos dado al Galatasaray.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Türkler, Benitez'e teklif ettiklerinin yarısı dahi etmeyecek olmasını fark edecekler. Satılmamış olması büyük hata"

JuanIgnacioMansilla@juanimansilla13 18 sa.18 saat önceÇeviriyi görüntüle
Los turcos del Galatasaray se van a dar cuenta que Benítez no vale ni la mitad de lo que ofrecieron por él. Grave error no haberlo vendido.

Son düzenleme:
River Plate'lilerin Benitez yorumu

"Galatasaray Benitez için geri dön! Senden af diliyoruz! "

Florencia Flores
@FlorF_87
2 sa.2 saat önceTigre, ArgentinaÇeviriyi görüntüle

Galatasaray volve por Benitez, te perdonamos.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Onu Galatasaray'a vermediğimize inanamıyorum"

Silvio
@TanoPratto
18 sa.18 saat önceÇeviriyi görüntüle

No puedo creer que no se lo hayamos dado al Galatasaray.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Türkler, Benitez'e teklif ettiklerinin yarısı dahi etmeyecek olmasını fark edecekler. Satılmamış olması büyük hata"

JuanIgnacioMansilla@juanimansilla13 18 sa.18 saat önceÇeviriyi görüntüle
Los turcos del Galatasaray se van a dar cuenta que Benítez no vale ni la mitad de lo que ofrecieron por él. Grave error no haberlo vendido.

Belliydi. :)

DETAY / GS'ın devre arasında 6-7 milyon avro ödeyerek almak istediği M.Benitez 2016 yılında oynadığı 7 maçta ne gol ne de asist yapabildi!!!

la burda bu cocuga tapanlar vardi hasa....ben o zaman bir halt olmaz demistim, umut bulut style onunda kaleyi bulan sutu yok 2016 da :D :D

Üst Alt