Martin Benitez, Gelecek Sezon Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Martin Benitez, Gelecek Sezon Galatasaray'da!

Kazik olacagi belliydi zaten.

Ne yazik ki daha böyle transferler yapacak halde degiliz. Bruma'da büyük hataydi bence. Genc oyuncu falan eyvallah da bizim capimizda bir kulüp (burada finansal boyuttan bahsediyorum) 12 Milyon verip genc oyuncu alacak bir seviyede degil.

Alirsin tamam da ama biz genc oyunculara ne katiyoruz ki? her kulüpte gelisim gösterirler bizde ise tam tersi gerilemeye baslarlar. Iste tek bir Arda cikti ama o da 10 sene oldu yahu. Altyapi'ya kilit vursak yeridir. Toplu bir temizlik lazim. Aci ama gercek Altyapi'da hic bir yerli egitmen olmamali..

2021 yılındaki profili. Teknik anlamda aşırı derecede boş bir oyuncu. Görüldüğü gibi tek özelliği, iyi top sürebilmesi ve hızı. Florin Bratu da öyleydi. İyi top sürerdi, hızlıydı ama boştu.
o39d92.jpg

LigTv iyi bir işe imza atmış, böyle genç bir yeteneği yorumcu olarak kanala kazandırmak için epey para harcamış olmalılar.

Kazik olacagi belliydi zaten.

Ne yazik ki daha böyle transferler yapacak halde degiliz. Bruma'da büyük hataydi bence. Genc oyuncu falan eyvallah da bizim capimizda bir kulüp (burada finansal boyuttan bahsediyorum) 12 Milyon verip genc oyuncu alacak bir seviyede degil.

Alirsin tamam da ama biz genc oyunculara ne katiyoruz ki? her kulüpte gelisim gösterirler bizde ise tam tersi gerilemeye baslarlar. Iste tek bir Arda cikti ama o da 10 sene oldu yahu. Altyapi'ya kilit vursak yeridir. Toplu bir temizlik lazim. Aci ama gercek Altyapi'da hic bir yerli egitmen olmamali..

Bu ayrı bir konu da millet her genç oyuncudan bir Messi,Ronaldo,Ramos falan bekliyor bu da çok yanlış.

Gelsin.

FM'de 3.5m€'ya aldım. İlk sezon çok iyi performans sergiledi. Avrupa maçlarında sırtladı takımı. 2. sezon sakatlıkları sıklaştı. En son ayağını kırdı. Yaklaşık 3 aydır sakat. Sezon bitti Champ olduk :coffee:

Su başlığı değiştirin ya herseferinde rafa benitez zannediyorum

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Üst Alt