# Martin Olsson - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Martin Olsson

Cevap: # Martin Olsson

Terim'e mind-reading mi yaptın reis?

hakan balta bu sezon muslera ve selçuk inanla birlikte en çok forma giyen futbolcu

fatih terimin solbekle ilgili bir düşüncesi olsa sezon içinde mutlaka bir arayışı olurdu

sag kanat, sol kanat ve forvet için transfer düşünüldüğü belli

sag kanatta ilk devre kazım oynadı, kazım gönderildi, engin ve aydına şans verildi, yani orda bir hareket var

aynı şekilde sol tarafta emre oynuyor, riera zorlanıyor, forvette devre arası necati transferi var, baros giriyor çıkıyor

ilk 11 için transfer olursa sadece bu 3 mevkiye olur

selçuk inan yerine ortasaha veya muslera yerine kaleci transferi ne kadar mümkünse, hakan balta yerine solbek transferi o kadar mümkün. bunu da görmek için hezarfen olmaya gerek yok.

Hakan a bu sezon hakkını vermek gerek.Ama hakanın bu kadar iyi gözükmesi takımın iyi olmasından kaynaklanıyo,onun için takım biraz kötü oynarsa hakan çok göze batıyo.

Ayrıca hakan yavaş bi oyuncu ve kafa toplarına da çıkmıyo garanti alamadığı sürece

Gelecek sene için %70 solbek alıcağımızı düşünüyorum

Hakanın alternatife Sabri sarıoğlumu olucak :D

takımda kimsenin dogru düzgün alternatifi yok ki hakanın olsun

benim şahsi fikrim de zaten öncelikli ihtiyaç 1. sol açık 2. forvet 3. sag açık 4. yedek ortasaha 5. yedek stoper

sol bek ancak 6. sırada gelir öncelik sırasında

Hakan a bu sezon hakkını vermek gerek.Ama hakanın bu kadar iyi gözükmesi takımın iyi olmasından kaynaklanıyo,onun için takım biraz kötü oynarsa hakan çok göze batıyo.

Ayrıca hakan yavaş bi oyuncu ve kafa toplarına da çıkmıyo garanti alamadığı sürece

Gelecek sene için %70 solbek alıcağımızı düşünüyorum

dostum ben hakan çok iyi solbek demiyorum zaten. ama diger eksikler varken solbeke sıra gelmez diyorum transferde.

sakın gelme

ingiltereden şike ligine gelmek için geri zekalı olmak gerekir

sen temiz bi çocuğa benziyosun

taye taiwo - Martin Olsson ikisinden biri alınmalı ama kaleciyle birlikte 4 yabancı hakımızı defans bölgesinde kullanmak ne kadar mantıklı bilmiyorum kayseriden hasan ali iyi olur ama kayseri bize vermez

Üst Alt