Mathieu Valbuena Resmen Fenerbahçe'de! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mathieu Valbuena Resmen Fenerbahçe'de!

açık kapattılar. topal-josef ile ağır kalıyorlardı, josef in yerine valbuena geldi, muhtemelen topal-valbuena-alper yaparlar.

ilginç yorumlar var geneli sistem üzerine değil isim üzerine - katılmadığım noktalar.... fener topu ileriye taşıyamıyor aksine iyi taşıyor haaa tvde izlediğiniz beş kuruşluk yorumcular diyosa doğrudur ...
fener topu ileride tutamıyor ve önde oynayamıyor dersek daha doğru çünkü kanatlarında lens volkan ortasahasında alper josef ve mehmet gibi adamlar olan takım topu ileriye direk taşır lens tek başına 80 metre top taşıyordu zaten
aykut top tutacak oyunu yönetecek adam arıyor yani eveleyip geveleyecek klasik aykut futbolu
biz alsak isyan ederdim fener aldı sevindim 90 dakika oynadığı maç sayısı az olan yaşı belli seviyede son sözleşmesine imsa atmış bir oyuncu

çok iyi transfer ve net bir şekilde eksik bölgeyi kapattılar.
ne kaybediyorsa fener 10 numara eksikliğinden kaybediyorlardı.
iyi oynar kötü oynar orasını zaman gösterecek.
ama net iyi transfer.

son transferin, esamesi okunmayan bir lig, az çok isim yapmışsın, bundan aşağı gelirmisin?

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Gelmem belkide bende de o parayı verende suç. 1+1 yıl olsa hadi dersin belki de 3 yıl çok yani 33 yaşına gelmiş birisine. Birilerine karşı pazarlık masasındaydılar herhalde.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

ilginç yorumlar var geneli sistem üzerine değil isim üzerine - katılmadığım noktalar.... fener topu ileriye taşıyamıyor aksine iyi taşıyor haaa tvde izlediğiniz beş kuruşluk yorumcular diyosa doğrudur ...
fener topu ileride tutamıyor ve önde oynayamıyor dersek daha doğru çünkü kanatlarında lens volkan ortasahasında alper josef ve mehmet gibi adamlar olan takım topu ileriye direk taşır lens tek başına 80 metre top taşıyordu zaten
aykut top tutacak oyunu yönetecek adam arıyor yani eveleyip geveleyecek klasik aykut futbolu
biz alsak isyan ederdim fener aldı sevindim 90 dakika oynadığı maç sayısı az olan yaşı belli seviyede son sözleşmesine imsa atmış bir oyuncu

Kumsala GSC yazmayı sever misin renktaş

Sinancım nbr?

Şu an hangi kumsaldasın renktaş?

TapaTalK

valbuena.jpg

Çok malca bir transfer öyle böyle değil helede yıllık 4 milyon Euro şaka gibi ya. Menez bundan mantıklı transfer.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Mallığa türkiye ye adım atmadan başlamış. Biraz Coğrafya dersi almalı
77217c3bbc55460c1bfd02a2657b9214.png

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Umarım biz bu tarz bir transfer YAPMAYIZ.
bizim mallar bunu alsaydı isyan ederdim.
Fenerin almasına sevindim.

Yasin gibi bir yeteneksizin bile 15 gole etki ettiği ligde elbet bir kaç iş yapacaktır ama tamamiyle ölü yatırım.
Şikecilerin alması iyi oldu.

Fener çift yönlü 2 tane ortasaha ve sağlam bir kaleci almadığı sürece korkacak bişey yok.

Sürün hain herif!

Üst Alt