# Mauro Formica - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mauro Formica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mauro Formica Galatasaray'da (mı?)

Arjantin Classura'nın açılış maçlarına iyi oynamış. 2 maçta 2 gol 2 asist yapmış.

Arjantin basının yer alan haberlere göre sarı-kırmızılı ekip, Newell's'lı genç yetenekle anlaşmaya vardı; kulübüyle olan pürüzleri ise gidermeye çalışıyor.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, ara transfer dönemini Arjantin'in Newell's Old Boys takımından Mauro Formica'yı transfer ederek açmaya hazırlanıyor.

Diarioole'de yer alan habere göre Galatasaray yönetimi, genç oyuncuyla her konuda anlaşmaya vardı. Newell's yönetimiyle pazarlıklarını sürdüren sarı-kırmızılılar, bonservis sorununu çözer çözmez Formica'yı Türkiye'ye getirmeyi planlıyorlar.

Genç oyuncunun menajeri Fabian Basualdo yaptığı açıklamada "Biz Galatasaray ile her konuda anlaştık. Newell's yönetimi biraz daha nakit para talep etti. Bugün yapılan görüşmelerde bu sorun da çözülme aşamasına geldi. Transfer her an resmiyet kazanabilir" ifadelerini kullandı.

Ofansif orta saha mevkisinde oynayan 22 yaşındaki Formica, geçtiğimiz sezon Newell's formasıyla çıktığı 22 maçta beş gol atmayı başarmıştı.

SON DAKİKA: Galatasaray Formica'yı bitirdi - Goal.com

biraz önce 17 maçta 2 gol 2 asist yaptı diyorlardı :eek:

demekki acils macinda oynamis sadce

Benim dusunugum bizimaslinda yabancilardan yana fazla sorunumuz yoktu

Sorun yerli futbolcularda cok kazma topladik takima Turkiyede nerde belese gelen oyuncu varsahepsi Galatasarayda

O formaya yakismayacak ilk 11 de hayati boyunca oynayamayacak toipcular var bazilarini 18 de oyuncu sayisini bulunsun diye oturtursun amma ilk 11 in deyisilmez isimleri

Arsenalin scoutları bile takım için "useful" (yararlı oyuncu) yorumunu yapıyorlar. Ronaldinhonun 2 sene sonraki halinden daha iyi olduğunu söylüyorlar :) Tabi hepsi FM'de :D

Vallaha hiçbir beklentim yok bu transferden eğer gerçekse.Videolardan adam izlenerek değerlendirilmeyeceğini çok önce öğrendim.

Gerçekten bilen,izleyen var mı?Bizde tam olarak hangi mevkide oynar?İş yapar mı?

Cuneyt Tanmanin scout ekibinin onerdigiu haberleri dolasiyor Adnan Sezgin secmemisse iyidir bence bir eksi yonden kurtuldu adam

hic olmazsa benim gozumde bir on yargidan eger oyleyse tabiki

Yok Belesci EdNan Sezginden ben bir sey beklemiyorum

Vallaha hiçbir beklentim yok bu transferden eğer gerçekse.Videolardan adam izlenerek değerlendirilmeyeceğini çok önce öğrendim.

Gerçekten bilen,izleyen var mı?Bizde tam olarak hangi mevkide oynar?İş yapar mı?

Bizde iş yapar mı ona kimse emin olamaz ama içimdeki ses iyi bir oyuncuyu aldık diyor. (Tabi transfer henüz açıklanmadı, açıklanmadan patlamak istemem. :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt