GSC Haber - Mauro Icardi 1 Maç Ceza Aldı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mauro Icardi 1 Maç Ceza Aldı!

Türkiyede futbol şımarık zengin yalı bebesinin oyuncağı olmuş.. Ulan bir çok insan ülkede zaten mutsuz, elinde bı hobisi futbol var , onunda ırzına nasıl geçilir diye uğraşıp duruyosunuz.. Ülkede boku çıkmayan bişey kaldimi? Tımarhane ye döndürdünüz.. Allah belanızı versin

Gunlerdir basinda ve sosyal medyada algi yapan yavsaklar amacina ulasti hem de mac gunu aciklanan cezayla. Boyle bi serefsizlige sesini cikarmayan yonetim transfer konusunda yaptigi beceriksizligin ustune tuy dikmistir.Yapacaklari sey ortaya cikip gerekirse herkesi tehdit edip ortalığı karistirmak ve olayi Uefa-Fifa’ya tasimak.Bunu da yapamayacaklarını bildiğimiz icin gidip 1 bardak su icelim.Sezonu sampiyon tamamlarsak eger Okan hocanin heykeli dikilip 5 sene kontrat verilmeli ve yönetim defolup gitmeli.Bu kadar serefsizligin yapildigi bi ligde bu kadar sessiz ve pisirik kalmak akil alir gibi degil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulan İrfancan,mhy her maç acık acık ana bacı sövüyor,tehdit şantaj herşeyi yapıyolar kimsenin gıkı cıkmıyor.Meydan bunların tabi istediklerini yapıyolar.Elbet bir gün devran dönecek.

Malum camia ve yancısı olan takımın taraftarları neden 3 değil de 1 maç ceza aldı diye isyan ediyor. Bizler de isyan ediyoruz haklı olarak cezaya. Bu ülkede futbol çekilmez bir hal aldı. Sürekli gerginlik ve saha dışı olaylar. Ciddi anlamda soğudum.
Madem ceza varsa neden 1 diyorlar şimdi de. Yüzsüzlük böyle bir şey iste.

... Ders vermezsen gelir sana ahlak dersi verir.

Yonetim sussun, taraftar dinlensin icardi ya diyorlar.

Saka gibi yemin ederim.
Ceza verilmis demek ki ellerinde video/delil var. delil varsa bu bir mac degil en az 4 mac ceza almasi lazim. Bana gore yoentim cidden sinifta kaldi. Ortada bir idiaa var ve kimseden ses cikmiyor. Susuyorlarsa demek ki bu idiaa dogru. Eger dogru degilse neden bizimkiler sessiz. Artik ben inandim, Yukarlardan bizimkilere sus emri verilmis. hersey ayarlanmis anlasilmis..

evet ceza verilmez diyenleri piste alalım ,

Nasıl bir güruhla karşı karşıya olduğumuzun hala farkında olmayan arkadaşlara da güzel bir cevap olmuş olur artık bu karar.

Adamlar montaj kayıtla ceza verdiler lan bunun üzerine daha söylenecek bişi yok ,

Ben şimdi kalkıp fenerden dzeko , tadic ve fred 18 üzerinde grup sex yapıyor diye montaj video yapsam demekki ceza i hakları doğacak otomatikman nede olsa serbest değil mi

Üst Alt