Üye Görüşü - Mauro Icardi vs. Wesley Sneijder | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Mauro Icardi vs. Wesley Sneijder

İkisi de neredeyse aynı yaşta transfer edildi.
İkisi de a sınıf futbolcu.
İkisi de çok kısa sürede uyum sağladı.
İkisi de taraftar tarafından kısa sürede sevildi.
İkisi de flaş transferdi.

Peki sizce hangisi daha sükseli bir transferdi? Ben kararsız kaldım. Ama cv olarak Sneijder daha iyi olduğu için Sneijder sanki daha havalı gibi geliyor bana.

İkisininde İnter geçmişi var evet benzerlikler var. Sneijder bence daha sükseli bir transferdi. İcardi'den daha küçüktü geldiğinde interde ŞL almıştı falan Real de oynamıştı falan ben öyle hatırlıyorum.

Ajax - Madrid - İnter - Galatasaray çok deli transfer.

Transferden sonrası dersek eğer orada İcardi uçuyor ya Wesley yetişemez İcardi acayip bir etki yaptı onun gibisini görmedim kimseyle kıyaslanamaz o konuda.

sneijderi beklerken ben 1-2 hafta baya sikinti cekmistim

heyecandan kalbim duracakti sanki

gecen sene icardide nötrdüm ben

gelse de gelmese de pek bir fark olmazdi benim icin
Ben Sneijder transferinde askerdeydim. Akıllı telefon olayı yoktu. İzoleydim. TV izlemiyordum. Bir gün kantinde Sneijder Galatasaray'da haberini görünce isim benzerliği olmasın deyip ufak bir şok geçirmiştim. Güler yüzünü görünce sevinçten havalara uçmuştum. Hiç stres yaşamamıştım ben :)

Sneijder’in seviyesi de Hagi gibi pek anlaşılamıyor gibi. Kendisi döneminin en iyi bir kaç oyuncusundan birisiydi ama tembeldi. Yoksa yapabileceklerinin sınırı yoktu.

Icardi de world class ama bir tık seviye altında bir adam.

Taraftarla uyum konusunda ise Icardi bir tık önde ama tabii Sneijder, Aysal’ın enkazı döneminde daha çok geçirdiği için, bok gibi kadrolarla mücadele etmişti bizde olduğu dönemin genelinde.

Üst Alt