Üye Görüşü - Mauro Icardi vs. Wesley Sneijder - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Mauro Icardi vs. Wesley Sneijder

ARKADAŞLAR İLK MESAJ YETERSİZ Mİ KALDİ ANLAMADİM.

HANGİ FUTBOLCU DAHA İYİ
HANGİ FUTBOLCU DAHA KALİTELİ
HANGİ FUTBOLCU DAHA ÇOK KATKİ SAGLADİ SORUSULARİNİ SORMADİM

HANGİSİNİN TRANSFERİ DAHA HAVALI, DAHA PRESTİJLİ, DAHA SÜKSELİ DİYE SORMUŞTUM.

SİZLERDEN RİCAM OYUNCULARİN KALİTELERİNİ KİYASLAMAYİN. BURANİN KONUSU DEĞİL.

Wesley ilk göz ağrım.
Klasik 10 numaraların son varisi.
Attığı paslar ve şutlar damakta tat bırakırdı.

Xess xava doğumu, yolanthe yenge, Melo drogbalı kadro vs derken bende geri çok ayrıdır.

İsim olarak sneijder > icardi diyorum.

Ancak gelgelelim, ikardi Galatasarayda en iyi performans gösteren santrafor.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WES benim Hagi'den sonra izlediğim en iyi 10 numara. Hagi döneminde olsa Hagi etkisi bırakabilecek hatta üste çıkabilecek de bir yetenekti.

Icardi de çok faydalı oldu ve inşallah olacak. Henüz erken bu karşılaştırma için.

Sükse açısından da Wes tabiki ama geçen seneden sonra bu sene Icardi'nin tapuyu almak az iş değil.

Son düzenleme:
icardi muhtemelen ve inşallah ayrılırken çok daha önemli işler yapmış ve sevilen oyuncu olarak ayrılır bizden ama transfer olarak sneijder çok daha zor ve büyük transferdi bence

İkisininde İnter geçmişi var evet benzerlikler var. Sneijder bence daha sükseli bir transferdi. İcardi'den daha küçüktü geldiğinde interde ŞL almıştı falan Real de oynamıştı falan ben öyle hatırlıyorum.

Ajax - Madrid - İnter - Galatasaray çok deli transfer.

Transferden sonrası dersek eğer orada İcardi uçuyor ya Wesley yetişemez İcardi acayip bir etki yaptı onun gibisini görmedim kimseyle kıyaslanamaz o konuda.
Ikisi de Inter formasi giydiyse bir sonraki talihli transferimiz Martinez olabilir mi?

Iki oyuncunun transferleri farkli gelisti

Sneijder transferi daha zor bir transferdi bence cünkü sayili 10 numaralardan biriydi

Icardi ise gecen sezon kiralik transfer edildiginde burun kiviranlar vardi

Ama performans olarak kesinlikle Icardi daha önde

Sneijder’in ilk yarim sezonu katkisiz gecti

Bir sonraki sezon yani mancini’nin göreve geldigi sezon aralik ayinda oynadigimiz juve macina kadar kötü durumdaydi

Juve macinda attigi gol dönüm noktasi oldu ve sezonu iyi bir sekilde tamamladi

En iyi sezonu 4. Yildizi kazandigimiz sezondu hatta Muslera ile birlikte büyük pay sahibiydi

Daha sonraki sezonlar inisli cikisli bir performans sergiledi

Icardi bu konu da daha farkli durumda

Üst Alt