Max Kruse İstanbul'a Geldi İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Max Kruse İstanbul'a Geldi İddiası!

Gelemez. İnanmıyorum bu haberlere. Olursa çok büyük bir supriz olur benim için. O videosu az buçuk rahatsız edici değil yani bizim ülkede ve özelikle liseci tarafımızda.

İyi oyuncu

Arkadaşlar kruseyi monchendgladbachtan biliriyorum wolfsburgda pek izlemedim... Tam aradığımız gibi oyun kurabilen pas atabilen bir hücumcu..Hatta forvet arkası da oynayabiliyor..Hayalini kurduğumuz o sneijderin pas sistemine cuk oturur.. Açıkçası bu kalitedeki bir adamı alabileceğimizi sanmıyorum..

Olumsuz yanını ben medyadan okudum özel hayatı kaırşıkmış..Yoksa dediğim gibi böyle bir adamı 28 yaşında bize yedirmezler normal şartlarda

Arkadaşlar kruseyi monchendgladbachtan biliriyorum wolfsburgda pek izlemedim... Tam aradığımız gibi oyun kurabilen pas atabilen bir hücumcu..Hatta forvet arkası da oynayabiliyor..Hayalini kurduğumuz o sneijderin pas sistemine cuk oturur.. Açıkçası bu kalitedeki bir adamı alabileceğimizi sanmıyorum..

Olumsuz yanını ben medyadan okudum özel hayatı kaırşıkmış..Yoksa dediğim gibi böyle bir adamı 28 yaşında bize yedirmezler normal şartlarda

maç günleri karıya gitme gibi bi alıskanlıgı yoktur umarım. yoksa herkesin özel hayatı kendine..

ligde golünü atsında isterse maçtan sonra gangbang party düzenlesin. adam milyon dolar kazanıyor istediği gibi parasını harcayamayacak mı?

Biz yıllardır ( drogba reisin dışında) hep kalas forvetlerden yakınmıyor muyduk? Burak tonla gol atıyordu ama bir top kontrolü ile herkes laf saymıyor Muydu 2 gol atmış bile olsa? Bu adamı izlemedim bilmiyorum ama hem istatistik hem de izleyen Almanya'da yaşayan kardeşlerimizin yorumlarına baktığımızda bu adam kazma değil tam forvet olmasa da. Zaten golcü kanat var bizde , hızlı kanat da diğer tarafta ; arkada da usta pasör var . Bence cuk diye oturur bahsedildiği gibiyse ki bu adamın ismini de herkes duymuştur , öyle gereksiz biri değil. Ben de ismini duydum ama Alman ligini çoğu insan gibi izlemediğimiz için bilmiyorum Nasıl oynadığını .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt