Max Kruse İstanbul'a Geldi İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Max Kruse İstanbul'a Geldi İddiası!

Pivot forvet olmayan bir oyuncuyu tek forvet oynatan takimlarda, merkez orta sahalardan bir tanesi, hava topunda etkili olmasi önemlidir kanimca. Tek forveti savunmak, zaten zor degil iyi bir defans icin. Merkezden iceri girip, orayi karistiracak bir oyuncu lazim. Yani sneijder, selcuk yanindaki adam 1.85 civari, hava toplarinda etkili olmasi lazim. Yokksa kolay kilitleniriz ligde.

Max kruse bizde efsane olur be. Fifa da özellikle kariyer modda süper .d 10.000.000 $ alıp 29.000.000$ a satmistim

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elmander gibi degil, 2 gömlek daha iyidir kendisinden futbolcu olarak. Mücadele ise tartismaya acik.

Sence dogru bir tercih mi olur Kruse? ben sahsen sevmiyorum bu herifi ( futbolculugu yüzünden degil). Gladbacha geldiginden beri bir türlü kanim isinamadi buna.

Tam bir firsat transferi olur bence, cünkü normal sartlarda alma ihtimalimiz olmazdi bu skandallar vs olmasaydi. Aradigimiz oyuncu mu ondan ben pek emin degilim acikcasi.

Yoksa futbolcu olarak asla kötü degil.

Sence dogru bir tercih mi olur Kruse? ben sahsen sevmiyorum bu herifi ( futbolculugu yüzünden degil). Gladbacha geldiginden beri bir türlü kanim isinamadi buna.

Tam bir firsat transferi olur bence, cünkü normal sartlarda alma ihtimalimiz olmazdi bu skandallar vs olmasaydi. Aradigimiz oyuncu mu ondan ben pek emin degilim acikcasi.

Kruse hem yetenekleri, atletizimi hemde topa karsi oyunda etkili olmasi ile, tam ihtiyacimiz olan bir topcu bence. Ama dursun almaz...

Kilo sorunu varmis, cözerse faydali olur her türlü. Ben de karakter olarak pek sevmiyorum ve mutlaka tercihlerim arasinda da olacak diye birsey yok.. Ama hani diyoruz ya daha iyisini alamayiz, iste bu söz bu transferde gecerli olmali, Rodallega transferinde fln degil.

Bence katki saglar, ciddi katki hemde. Ama formunu yakalamali.

hemza ile o kadara yakın aldık yapma be hocam...

abi son 6 macı gt zoru ile 1-0'lara aldık.

ha ii kapandık ama o macların bircogu beraberede bitebilirdi.

o sezonki kadar şanslı olmamız zor.

işi sağlama almak istiyorsak dinamo iki merkez ile ileride top tutabilecek ve rakip savunmalara üstünlük kuracak orjinal st almak lazım.

abi son 6 macı gt zoru ile 1-0'lara aldık.

ha ii kapandık ama o macların bircogu beraberede bitebilirdi.

o sezonki kadar şanslı olmamız zor.

işi sağlama almak istiyorsak dinamo iki merkez ile ileride top tutabilecek ve rakip savunmalara üstünlük kuracak orjinal st almak lazım.

Orası öyle ama yönetimi biliyorsun malum şahıs alamaz...

Kilo sorunu varmis, cözerse faydali olur her türlü. Ben de karakter olarak pek sevmiyorum ve mutlaka tercihlerim arasinda da olacak diye birsey yok.. Ama hani diyoruz ya daha iyisini alamayiz, iste bu söz bu transferde gecerli olmali, Rodallega transferinde fln degil.

Bence katki saglar, ciddi katki hemde. Ama formunu yakalamali.

Kilo sorunlari Gladbacha geldiginde de vardi. Cabuk ve kolay kilo alan bir tip sanirim. Cözülür o is, zamana bagli bir faktör.

Sorun bizimkilerin o kadar para vermeyecegidir bence. Gittiler Serdar'a 4,5 verdiler simdi para yok diye aglayip duruyorlar. Telles den 6,5 Milyon geldi iste daha yeni.

Süperligimizin süper oyuncularina para var ama digerlerine yok.

Üst Alt