Mayıs Ayı Divan Kurulu Toplantısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Faruk Süren bu konularda nispeten nötr biri. Cengiz düşmanlığı yaptığını sanmıyorum. Olaylı GK'da durumu kendince okuyup öyle bir tavsiyede bulunmuş olabilir. Yaptığı şeyin doğru olup olmamasından bağımsız olarak bunu art niyetle yaptığını sanmıyorum.

Yalnız Mustafa Cengiz süreci doğru yönetmiyor. Bu olayın başlığını dün açtım forumda. Orada da belirttim, Süren'e gösterdiğini söylediği tepki -küfretmemiş bile olsa- Galatasaray başkanına yakışan bir tepki olmamış anlattıklarına bakılırsa. Bunun ötesinde durumu basına sohbetle karışık servis etmesi çok büyük hata.

Mustafa Cengiz iyi niyetli fakat köylü kafalı biri. Galatasaray'a yapışmış olan irili ufaklı bir çok keneden kurtulmaya çalışması güzel fakat bu şekilde başarılı olması mümkün değil.
Ben de böyle oldugunu düsünüyorum.
Muhtemelen Faruk baskan o gün olaya uyandi, ibrasizlik cikacagini anladi ve ibra olmayan yönetim secime katilamaz durumu olmasin diye böyle bir tavsiyede bulundu.
Keza Mustafa Cengiz icin yazdiklarina da katiliyorum, iyi niyetli bir baskan ama kötü bir yönetici.

Divan Kurulu Üyesi Fatih Altaylı: "Yönetimler 1500-2000 oyla seçiliyor daha sonra 200-300 oy ile devirebiliyoruz. Bu bana makul gelmiyor. Seçildikten 6 ay sonra genel kurula gidiyorlar iyi organize olmuş muhalefet bu yönetimi devirebiliyor."

Fatih Altaylı: "Sayın Başkan, Galatasaray'ın seçime gidip gitmeyeceğine Florya karar veremez. Seçim kararını sadece genel kurul alır. Galatasaray, Florya'dan yönetilmez."

Bence M.Cengiz konusarak yanlis yapti. Hic gerek yok sampiyonluga ve kupaya bu kadar yakinken iç polemiklere.

Taraftar zaten goruyor yapilanlari. Lisenin yaptigi rezilligi herkes gordu. Artik eli guclu olan M. Cengiz. Sampiyonluk gelince zaten taraftar anladiklari dilden konusacak o icimizdeki irlandali yavsaklara!

Fatih Altaylı'nın kafası attı kim bu UltrAslan sucukcu tayfa statta kendilerine yer tahsis etmişler mafya bozuntuları tarikat lideriyle fotoğraf çektiriyor

Fatih Altaylı: "Ali Koç, 'Hangi takımın Atatürk'ün peşinden gittiği önemlidir' dedi. Çok güzel bir sözdü. Bizde durum böyle değil. Geçenlerde bizim başkanımız otobüs uğurluyordu. Herhalde oğlu askere gidiyor sandım."

Fatih Altaylı: "Ultraslan'ı uğurluyormuş. Ultraslan kim kardeşim? Bu statta kendilerine ofis verilmiş bir taraftar grubu. Bu Ultraslan dediğiniz adamlar, geçenlerde bir tarikat liderinin elini öpüyorlardı. Bu mudur?"

Fatih Altaylı: "Ali Koç, 'Hangi takımın Atatürk'ün peşinden gittiği önemlidir' dedi. Çok güzel bir sözdü. Bizde durum böyle değil. Geçenlerde bizim başkanımız otobüs uğurluyordu. Herhalde oğlu askere gidiyor sandım."

Fatih Altaylı: "Ultraslan'ı uğurluyormuş. Ultraslan kim kardeşim? Bu statta kendilerine ofis verilmiş bir taraftar grubu. Bu Ultraslan dediğiniz adamlar, geçenlerde bir tarikat liderinin elini öpüyorlardı. Bu mudur?"
helal fatih

images - 2019-05-08T161126.028.jpeg

Üst Alt